شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:07 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563493

فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس از حوزه‌های انتخابیه آذربایجان‌غربی

فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس از حوزه‌های انتخابیه آذربایجان‌غربی
لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های مختلف آذربایجان‌غربی منتشر می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های مختلف آذربایجان‌غربی بهش رح زیر است:

* حوزه انتخابیه ارومیه:
نادر اختگان، محمد آذرورجوی، سید مجتبی آران، رضا اردوخانی، منوچهر اسدی، نجم الدین اسدی، علیرضا اسلامی تازه شهری، محسن امامی قره قشلاق، داود امین فنک، سید علیرضا ایزدی، اکبر پورمحمدرضا، داود ثناجو، سهراب جابری، وحید جبارپور، علیرضا چوداری قره باغ، آزیتا حاتمی، محمدرحیم حاتمی ژارآباد ، سیاوش حسنی بربران، سید نائب حسینی میرآباد، روح الله حضرتپور طلاتپه، محمود حضرتی پر، حامد حقیقی، نسرین حیدرزاده، امیر حیدری، صلاح خان احمدزاده، جواد خودی قرابقلو، غلامرضا داداش نژاد حیدرلو، رضا درباسی محمودآبادی، منوچهر دستی، سید سلمان ذاکر، حسین سلطانی، سعید سیاح، یحیی صمدزاده، لعیا عباس پور قره قشلاقی، سعید عباس زاده نجار، سید دلیر علوی کورانه، محمد علی پور، مریم علیزاده ماکو، محمد علی نژاد اصل، سید احمد غفاری قره باغ، جعفر غلام پور متین، عابد فتاحی، مهدی فداکار لکی، موسی معصوم زاده، مرتضی مقتدائی، فرهاد ملاپوری یکانه، مرتضی منافی، حیدرعلی مودب، محمد میلانی آباجلو، هادی نشاط، ناصر نوجوان شیخ سلو، گلشن نوروزی تپه، بهزاد نوروزی خانقاه، زهرا یوسفی

* حوزه انتخابیه بوکان:
انور حبیب زاده بوکانی، حسین خسروی کلتپه بوکان، فاروق محمودی، حمزه مرادی، محی الدین معتمدی

* حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت:
کمال حسین پور، کاوه حیاک، اسماعیل شمسی، حمزه شمعی، کمال قادرپور، هاجره قادری، علی محمدیان

* حوزه انتخابیه خوی و چایپاره:
حسین ابراهیم زاده، حسن درستی، کبری رستم زاده، امین صادق لو، رضا عطامهر، سید تقی کبیری، رباب مختاری

* حوزه انتخابیه سلماس:
حیدر پناه زاده قره قشلاقی، یعقوب رضازاده، مالک رونقی قره قشلاقی، محمد طالعی، صفر قویدل قره قشلاقی، علی کهن سال تمر، شاهرخ گلابی حبشی، مهدی مهدیزاده، جعفر نوری یوشانلوئی

* حوزه انتخابیه شاهیندژ و تکاب:
علی اصغر احمدی نوروزآباد، روح الله اخوان دورباش، صغری بزرگی قوطور، نبی الله پاک منش، زیدالله پشتیبان، ناصر جهانی، رحمان حمیدی دورباش، هادی خدائی زارنجی، خلیل شکری ساروجه لو، پرویز صفرعلی، محمود غفوریان افشار، سهراب محمدزاده قره زاغ، جواد مولودی، علی نصری پهلوان، حسن همتی، صمد یگانه

* حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، شوط، پلدشت:
عباس اکبرپور، علی جوان شیر، اسماعیل حاتم زاده، سعید حسین پور، میر جلال حسینی، امید حیدرپور، منصور خدایاری، محرم خلیلی، ولی عابدین زاده، بهروز عظیم زاده،مهدی علی نژاد، جلیل محمدزاده ملااحمدی

* حوزه انتخابیه مهاباد:
عثمان احمدی، سلیم احمدی افشار، رضا اسمعیلی، جلال محمودزاده، سید مسعود مصطفائی، عبدالرحیم نوربخش

* حوزه انتخابیه میاندوآب:
علی احمدی، معصومه خلیل زاده، مهدی عیسی زاده، سجاد مقدم، زیبا یزدانی

* حوزه انتخابیه نقده و اشنویه:
باباخان اسکندری، سروش عبدالهی، محمد جواد مظلومی، زکریا جوانمرد، علی زنجانی، مهدی ایمانی، حسن اقلیمیان، عیسی جنگجو، رمضان محمدی، ایوب محبی، علی پیام، جواد چراغی

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563493
ارسال نظر
نظرات