شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:44 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563503
معاون اهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان:

142 راه روستایی بازگشایی شد

142 راه روستایی بازگشایی شد
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در چند روز اخیر راه 142 راه روستایی استان زنجان که به دلیل بارش برف مسدود شده بود، بازگشایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارموج رسا; اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف از جنوب استان زنجان شروع شده است و در راه های زنجان – بیجار، زنجان – خدابنده و نیک پی - ماهنشان شاهد بارش برف هستیم.

وی با بیان اینکه با ادامه بارش ها راهداران استان اقدام به نم پاشی در راه های اصلی و فرعی می کنند،افزود: اولویت اوا بازگشایی راه های اصلی و سپس فرعی و روستایی است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر بارشی در جاده تهم – چورزق – طارم گزارش نشده است اما  احتمال بارش در این منطقه نیز وجود دارد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه بارش برف راه 142 روستای استان را مسدود کرده بود، خاطرنشان کرد: با همکاری راهداران استان این راه ها در چند روز گذشته بازگشایی شده است.

یوسفی با بیان اینکه امسال تا کنون جاده طارم مسدود نشده است،افزود: ریزش در جاده طارم نیز گزارش نشده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563503
ارسال نظر
نظرات