شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:26 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563519
رئیس شورای شهر زنجان‏:

شورای شهر زنجان تاکنون بحثی در مورد انتخاب شهردار جدید نداشته است

شورای شهر زنجان تاکنون بحثی در مورد انتخاب شهردار جدید نداشته است
رئیس شورای شهر زنجان‏ با اشاره به روند انتخاب شهردار جدید زنجان گفت: شورای شهر زنجان تاکنون برنامه‌ای برای انتخاب شهردار جدید نداشته است‏.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه هیچ بحثی در مورد انتخاب شهردار جدید در شورا نشده است، اظهار کرد: شورای شهر زنجان تاکنون هیچ اقدامی در این خصوص نداشته است.

وی با بیان اینکه در مورد انتخاب شهردار جدید نیز زمانی مشخص نشده است، ابراز کرد: یکسری وجود داشت که به دنبال آنها بودیم و اگر کمی آرامش حکم فرما باشد در مسیر انتخاب شهردار قرار خواهیم گرفت.

رئیس شورای شهر زنجان با تاکید بر اینکه جلسه ای در مورد انتخاب شهردار زنجان برگزار نشده است، خاطرنشان کرد: در آینده شاید جلسه ای در این خصوص برگزار و مشورتها از اعضای شورا گرفته شود.

وی با بیان اینکه مراحل مربوط به عضو بازداشت شده شورا نیز توسط فرمانداری در حال پیگیری است، عنوان کرد: فرمانداری زنجان در این خصوص اطلاع رسانی ها لازم را انجام خواهد داد.

به گزارش موج رسا؛با بازداشت شهردار زنجان، نایب رئیس شورا و شهردار منطقه 3 زنجان، مدیریت شهری در زنجان حواشی زیادی را به خود دیده است. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563519
ارسال نظر
نظرات