شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:20 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563590
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان:

راه‌های ارتباطی به ۹۱ روستا مسدود است

راه‌های ارتباطی به ۹۱ روستا مسدود است
مجید سعیدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت:در پی ریزش برف در مناطق کوهستانی و سردسیر استان کرمان و مسدود شدن راه های ارتباطی تا کنون با کمک ظرفیت های موجود در استان راه ارتباطی 272 روستا باز شده اما راه 91 روستا همچنان مسدود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ” راه آرمان ” مجید سعیدی  مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان در خصوص مسدود شدن راه های ارتباطی روستاهای استان کرمان در پی ریزش برف گفت: در حال حاضر راه ارتباطی ۲۷۲ روستا باز شده و متاسفانه راه ۹۱ روستا همچنان مسدود است.

وی ادامه داد: اکثر روستاهایی که هنوز موفق به باز شدن راه ارتباطی شان نشده ایم در مناطق کوهستانی و صعب العبور هستند و تا دیشب هنوز بارش در این مناطق وجود داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان بیان داشت: برخی نقاط استان تا بیش از یک متر ارتفاع برف وجود داشته و عمدتا این روستاها به دور از راههای اصلی و فرعی هستند.

سعیدی توضیح داد: باید توجه داشت که راه ها ارتباطی به ترتیب اولویت از جمله راه اصلی، فرعی و سپس راه هایی که در آن روستاها جمعیت بیشتری وجود دارد باز می شوند.

وی با بیان این که به دلیل حجم سنگین برف فقط با بولدوزر می توانیم راه ها را باز کنیم، اظهار داشت: در برخی نقاط لودر و گریدر توان جمع آوری این حجم سنگین برف را ندارد از طرفی تعداد بولدوزرها محدود است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان افزود: بولدوزرها سه شبانه روز مدام در حال کار هستند ضمن این که برخی از این ماشین ها دچار خرابی شده اند و باید تعمیر شوند  اما مردم بدانند با حداکثر ظرفیت استان در حال کار هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563590
ارسال نظر
نظرات