شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 18:21 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563624
رئیس اتحادیه مشاوران مسکن زنجان:

سرمایه گذاری در بورس موجب رکود مسکن شد

سرمایه گذاری در بورس موجب رکود مسکن شد
رئیس اتحادیه مشاوران مسکن زنجان گفت: به دلیل سرمایه گذاری مردم به ویژه سازندگان مسکن،در حال حاضر بازار مسکن در رکود به سر می برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل طاهری امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: در حال حاضر قیمت زمین در زنجان به دلیل سرمایه گذاری مردم در بورس تا حاضر 10 درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه قیمت مسکن در زنجان ثابت بوده و ورود افراد به بازار بورس، مسکن را از تاب و تاب انداخته است،افزود: وضعیت رکود مسکن تا نوروز امسال ادامه دارد.

این کارشناس اقتصادی بیان داشت: 80 مشاور املاک در زنجان فعال است و از فعالیت غیرمجاز مشاورین املاک جلوگیری می شود.

رئیس اتحادیه مشاوران مسکن زنجان از پایش و بازرسی مشاورین املاک در زنجان خبرداد و گفت: با همکاری اتاق اصناف، اماکن و اتحادیه مشاوران مسکن در زنجان از این واحدها بازرسی های لازم انجام می شود.

طاهری با بیان اینکه اجازه نمی دهیم مشاورین املاک بدون مجوز فعالیت کنند،ادامه داد: یکی از دلایل جذب مردم به راه اندازی بنگاه مشاورین املاک بیکاری در جامعه است که به دلیل نبود،افراد به این کار مبادرت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: دو دوره آموزشی قبل از اخذ مجوز برای مشاورین املاک در زنجان در نظر گرفته شده است که حتما باید این دوره ها طی شود.

این مسئول یادآور شد: دوره های آموزشی نحوه تنظیم مبایعه نامه نیز برای مشاورین املاک برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563624
ارسال نظر
نظرات