شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563633

ارسال محموله مواد غذایی هلال‌احمر مرکزی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

ارسال محموله مواد غذایی هلال‌احمر مرکزی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی از ارسال محموله مواد غذایی هلال‌احمر استان مرکزی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محمدی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ درباره برنامه هلال‌احمر استان برای ارسال کمک به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان، گفت: محموله مواد غذایی هلال‌احمر استان امروز برای سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

محمدی اظهار کرد: این محموله شامل ۶۰۰ کارتن بسته غذایی، چهار هزار و ۱۷۷ بسته عدس، کنسرو لوبیا دو هزار و ۱۱۹ قوطی، شکر سه هزار و ۳۵۰ بسته، قند ۹۹۴ بسته ۷۰۰ گرمی و دو هزار و ۵۰۰ بسته ۹۰۰ گرمی است.

وی ادامه داد: این محموله توسط نیروهای امدادی این جمعیت در یک دستگاه تریلر جاسازی و به مناطق سیل‌زده شده اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی با اشاره به اینکه هنوز دستورالعملی مبنی بر جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان به هلال‌احمر استان مرکزی صادر نشده است، خاطرنشان کرد: چنانچه مردم و خیرین استان مرکزی تمایل به مشارکت در جمع‌آوری کمک‌های نقدی یا غیر نقدی برای سیل‌زدگان داشته باشند می‌توانند از طریق مراجعه به جمعیت هلال‌احمر استان و شعب شهرستانی یا واریز مبلغ به حساب ۹۹۹۹۹ بنام هلال‌احمر نزد همه بانک‌های کشور در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

بر اساس گزارش هواشناسی سامانه بارشی که از روز جمعه وارد سیستان و بلوچستان شده تا صبح روز یکشنبه در منطقه فعال است و بارش‌های قابل‌توجهی به همراه دارد به‌طوری‌که بیشینه بارش‌ها به‌صورت نقطه‌ای در برخی نقاط خاص در غرب و جنوب غرب استان به بیش از ۱۵۰ میلی‌متر می‌رسد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563633
ارسال نظر
نظرات