شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563638
معاون صدای رسانه ملی در آئین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر:

انتقام از مردم، و ناامید کردن ملت، راهی است که دشمن انتخاب کرده است

انتقام از مردم، و ناامید کردن ملت، راهی است که دشمن انتخاب کرده است
حمید شاه آبادی گفت: نگاه دشمن برای بازدارندگی ملت ایران در مسیر تمدن بزرگ اسلامی، ایجاد یأس و ناامیدی و سئوال و شبهه در بین ملت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی معاونت صدا ، دکتر حمید شاه آبادی، معاون صدای رسانه ملی در آئین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قزوین با بیان اینکه اولویت امروز رسانه‌های داخلی را بررسی نقاط و موضوعاتی که دشمنان روی آن‌ها دست گذاشته اند، دانست و گفت: در این میدان نبرد باید با کمک اندیشه‌های دینی، حرفی برای گفتن داشته باشیم.


معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه امروز دشمنان به دنبال انتقام گیری از سیاستمداران و دولتمردان نیستند، بلکه مردم را هدف گرفته اند، خاطرنشان کرد: مردم ایران، چهار دهه است که بر آرمان‌های خود ایستادگی کرده اند و می‌خواهند که به سوی تعالی انسان و خدا حرکت کنند.


شاه آبادی با تأکید بر اینکه نگاه و اندیشه اسلامی و استکبارستیز ملت ایران، سرمنشأی برای مبارزه با استکبار است، تصریح کرد: انتقام از مردم، و ناامید کردن ملت، راهی است که دشمن انتخاب کرده و نگاه دشمن برای بازدارندگی ملت ایران در مسیر تمدن بزرگ اسلامی، ایجاد یأس و ناامیدی و سئوال و شبهه در بین ملت است.


وی افزود: پس از حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش و اعلام ایستادگی بر مبانی دینی شان، به همان اندازه هم دشمنان اعلام خطر کرده اند و در تلاش هستند تا در کشور ناامنی ایجاد کنند.
به گفته معاون صدای رسانه ملی، امروز درگاه‌های ارتباطی ما محدود به تلویزیون نیست بلکه همه مردم در عرصه فضای مجازی مؤلف و تالیف کننده هستند و بسیجیان سربازان عرصه جنگ نرم و فضای مجازی هستند.


شاه آبادی خاطرنشان کرد: در بستر فضای مجازی همه مؤلفه‌های شادی و سرگرمی مبتنی بر آگاهی موجود است و کسانی که قلم به دست می‌گیرند باید با آگاهی کامل در این حوزه گام بردارند.


وی افزود: مأیوس کردن مردم و قرائت‌های متفاوت از یک موضوع واحد، می‌تواند بی تفاوتی را به مردم القا کند و قلم رسانه زمانی می‌تواند آگاه بخش باشد که غمی را از دل بردارد.


به گفته معاون صدای رسانه ملی، حادثه هوایی، بستر‌هایی را از سوی دشمن ایجاد کرد که می‌توانست ده‌ها زاویه دید دیگر را به وجود آورد.


شاه آبادی همچنین از چهره‌های فرهنگی و هنری استان خواست تا با قلم و تولیدات فرهنگی و هنری شان، مشکلات سراسر کشور را رصد کرده و در مسیر رفع مشکلات کشور، نقش آفرین باشند.


وی افزود: در دنیای فعلی، آثار رادیویی و تلویزیونی که قدرت ماندگاری بالا داشته باشند، مسیرشان را می‌پیمایند و مخاطبان را جذب می‌کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563638
ارسال نظر
نظرات