شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563651
با برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای بسیج رسانه؛

خبرنگاران صبح قزوین حائز رتبه‌های برتر در جشنواره ابوذر شدند

خبرنگاران صبح قزوین حائز رتبه‌های برتر در جشنواره ابوذر شدند
خبرنگاران صبح قزوین در مرحله استانی چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قزوین حائز رتبه‌های برتر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آئین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان قزوین ظهر امروز(دوشنبه) با حضور دکتر حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، مسئولان استانی و جمعی از اصحاب رسانه در سالن اجتماعات حمدالله مستوفی، سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم همچنین از حمیدرضا حمیدی و علی علی محمدی به عنوان پیشکسوتان عرصه رسانه تجلیل شد؛ همچنین از صادق چگینی نیز به عنوان فعال رسانه در حوزه "گام دوم انقلاب" تقدیر به عمل آمد.

طی این همایش از برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بخش‌های تیتر، یادداشت، گزارش، خبر، عکس و چند رسانه‌ای تجلیل شد.

خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین نیز در بخش‌های گزارش "حنانه امیرییادداشت "محمدرضا خوش عقیده" و همچنین بخش ویژه جشنواره "حیدر ولی‌زاده" و حوزه چندرسانه ای ابوالفضل سلیمی و سکینه سلیمانی نیا حائز رتبه‌های برتر شدند.

 

اسامی خبرنگاران برگزیده در چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قزوین در حوزه‌های مختلف خبری بدین شرح است:

بخش یادداشت:
رتبه اول: هادی درزی رامندی از خبرگزاری ایرنا

رتبه دوم: محمدرضا خوش عقیده از سایت خبری صبح قزوین

رتبه سوم: مسعود میرزابی از خبرگزاری پانا

بخش گزارش:

رتبه اول: حنانه امیری از سایت خبری صبح قزوین

رتبه دوم: نفیسه مهرداد از نشریه هفت دی

رتبه سوم: رقیه ملاحسنی از خبرگزاری ایسنا

و قابل تقدیر بنت الهدی عاملی از ماهنامه فکه

بخش خبر:

رتبه دوم: معصومه امینی از خبرگزاری فارس

رتبه سوم: سمیه میرخوند چگینی از پایگاه خبری صبح قزوین 

نسرین رحیمی قابل تقدیر از خبرگزاری ایرنا

بخش تیتر:

رتبه دوم: سهیلا عظیمی از خبرگزاری بسیج

رتبه سوم: آرش صالحی از روزنامه ولایت

و رتبه قابل تقدیر، محمدحسن سلیمانی از هفته نامه تابان

بخش عکس:

رتبه اول: علیرضا نصری

رتبه دوم: شیرین برزگر از میزان

رتبه سوم: امیرحسین نظری از خبرگزاری تسنیم

قابل تقدیر محمدامین فلاح از خبرگزاری فارس

بخش چند رسانه‌ای:

رتبه اول: ابوالفضل سلیمی از سایت خبری صبح قزوین

رتبه دوم: سکینه سلیمانی نیا از سایت خبری صبح قزوین

رتبه سوم: خبرگزاری صداوسیما سمیه صفری

ویژه:
رتبه اول: علی دورودیان از خبرگزاری ایسنا

رتبه دوم: حیدر ولی‌زاده از پایگاه خبری صبح‌قزوین

رتبه سوم: امید قلی‌پور، خبرنگار آزاد

گفتنی است، 505 اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قزوین ارسال شد که از این تعداد 390 اثر به مرحله داوری راه یافت و در نهایت از 24 خبرنگار برگزیده در بخش‌های مختلف و همچنین 2 نفر از پیشکسوتان عرصه رسانه‌ای استان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563651
ارسال نظر
نظرات