شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 19:39 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563703
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
جانباختگان مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی شهید محسوب شوند/ لزوم شفاف سازی حادثه غمناک کرمان
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت:در مراسم باشکوه تشییع پیکر سردار سپهبد سلیمانی، ۶۰ نفر از مردم عزیز کشور که عمدتاً کرمانی بودند، جان باخته و ۲۰۰ نفر نیز مصدوم شدند که باید علت این حادثه هرچه سریعتر مشخص شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از " راه آرمان ” محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس امروز درصحن علنی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مردم استان کرمان و ملت بزرگ ایران برای تشییع باشکوه پیکر سردار سپهبد سلیمانی و سردارشهید حسین پورجعفری و همرزمانش گفت: در مراسم باشکوه تشییع پیکر سردار سپهبد سلیمانی، ۶۰ نفر از مردم عزیز کشور که عمدتاً کرمانی بودند، جان باخته و ۲۰۰ نفر نیز مصدوم شدند که باید علت این حادثه هرچه سریعتر مشخص و به جامعه شفاف اعلام شود.

زاهدی با اشاره به آیه ۱۰ سوره مبارکه نساء افزود: انتظار می رود جانباختگان مراسم تشییع سردار سلیمانی شهید محسوب شده و از خانواده آنها دلجویی و به آسیب دیدگان رسیدگی شود.

وی اظهار کرد: خانواده جانباختگان مراسم تشییع پیکر سرداران شهید انتظار دارند که عزیزان سفر کرده شان شهید تلقی شود، چرا که حضور آنها در مراسم تشییع پیکر به معنای آمادگی برای جنگ با آمریکای جنایتکار و ادامه راه ایشان بوده است.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1563703
ارسال نظر
نظرات