شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:42 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563704
زد و خوردهای ادامه دار در ادارات کرمانشاه؛

شهردار جوانرود کارمندش را کتک زد!/ شکایت کارمند از شهردار خاطی

شهردار جوانرود کارمندش را کتک زد!/ شکایت کارمند از شهردار خاطی
ماجرای ادامه دار زد و خورد در ادارات این بار به شهرداری جوانرود رسید و کارمند این اداره از شهردار شاکی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  شهرداری جوانرود امروز شاهد یک اتفاق تاسف بار بود که به زد و خورد کشیده شد؛ ماجرا از آنجا شروع شد که یکی از کارکنان این سازمان به دفتر شهردار برای امورات اداری مراجعه می کند و بالا گرفتن بحث بین آنها منجر به درگیری فیزیکی بین وی و شهردار شد.

دلیل این ماجرا را از احمد محمدی، سخنگوی شورای شهر جوانرود پیگیر شدیم که اظهار داشت: صبح امروز ساعت ۸:۵۱ دقیقه کارمند شهرداری وارد دفتر شهردار شده و پس از بحث درباره امورات اداری با پرتاپ اشیاء از جانب شهردار به صورت وی باعث جراحاتی شده است.

وی افزود: پس از خروج وی از دفتر بلافاصله بنده را مطلع کردند و با گله مندی از شهردار از ضایع شدن حق و حقوق خود در شهرداری صحبت می کرد.

سخنگوی شورای شهر جوانرود  با اشاره به دلیل وقوع این حادثه ادامه داد: پس از آنکه این کارمند بنا به درخواست شهردار برای سوال و جواب در رابطه با امورات اداری به دفتر وی مراجعه می کند به ضرب و شتم و پرتاب اشیاء به کارمند منجر می شود.

محمدی گفت: وی بعد از ضرب و جرح با طی فرایند قانونی در دادگستری شهرستان شکایتی را در این خصوص مطرح کرد و هم اکنون پرونده جهت سیر مراحل قانونی در پزشک قانونی است.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه شهردار در جایگاه حقوقی قرار دارد این کار درست نبود، گرچه باید در مقابل این گونه موارد هم باید سکوت کرد و برخورد فیزیکی انجام نداد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563704
ارسال نظر
نظرات