شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1563802
توسط موسسات خیریه و مردم نهاد صورت گرفت؛

ارسال هزار بسته غذایی و بهداشتی به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان

ارسال هزار بسته غذایی و بهداشتی به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حوزه مشارکت های اجتماعی از ارسال هزار بسته ملزومات مواد غذایی و لوازم بهداشتی به شهرهای سیل زده جنوب استان با تلاش موسسات خیریه حوزه مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد بامری در گفت وگو با عصرهامون گفت: با سامان دهی تعداد 90 نفر نیروی انسانی حدود هزار بسته لوازم بهداشتی و انواع مواد غذایی تهیه و تحویل فرمانداری ها و سازمان هلال احمر شهرستان های چابهار و کنارک و نوبندیان شده است.
 
وی با بیان اینکه 500 میلیون ریال نیز به صورت نقدی جمع آوری شده است تصریح کرد: مردمان نیک اندیش و خیرخواه استان می‌توانند کمک‌های نقدی را از طریق  شماره‌ حساب 8555360612 تحت عنوان هدایا و کمک های مردمی نزد بانک ملت شعبه مرکزی به سیل زدگان اهداء کنند.
 
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حوزه مشارکت های اجتماعی اضافه کرد: خیرین همچنین  کمک های غیر نقدی خود را برای سیل زدگان به حوزه مشارکت های اجتماعی دانشگاه ارسال کنند تا با همکاری سازمان هلال‌احمر به دست سیل‌زدگان رسانده شود.
 
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هم با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی اخیر در سیستان و بلوچستان گفت: به واسطه وقوع سیل اخیر به شهرها و روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان آسیب های جدی وارد شده است. 
 
وی افزود: برای دریافت کمک های غیر نقدی کارکنان، اساتید و دانشجویان، چادر کانون دانشجوئی هلال احمر جلوی در ورودی پردیس دانشگاه مستقر شده است تا در اسرع وقت کمک های انسان دوستانه به دست هم استانی های نیازمند برسد.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1563802
ارسال نظر
نظرات