شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1563804

هدیه ای که موجب غافلگیری فرمانده سپاه کردستان شد/ سردار حسینی در کنار شهید سپهبد قاسم سلیمانی

هدیه ای که موجب غافلگیری فرمانده سپاه کردستان شد/ سردار حسینی در کنار شهید سپهبد قاسم سلیمانی
عصر دوشنبه 23 دی ماه جاری، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از دفتر کردتودی بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  کُردتودی، عصر دوشنبه 23 دی ماه، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از دفتر کردتودی بازدید کرد.

وی در این بازدید و در جمع خبرنگاران تحریریه کردتودی ضمن تشکر از تلاش همه همکاران در عرصه ی جنگ نرم، اظهار کرد: رسانه‌ها در جامعه باید با رعایت انصاف و به دور از سیاه نمایی، در عین بیان واقعیت ها و مشکلات مردم در جامعه امید آفرینی کنند.

وی گفت: از این رسانه می توان بهترین بهره ها را بُرد چرا که قلم هر خبرنگار همانند اسلحه ای است که می تواند دشمن را ناکام کند.

سردار حسینی با اشاره به اهمیت توجه رسانه‌ها به واقعیت‌های انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز لازم است ابتدا رسانه‌ها واقعیت‌هایی که انقلاب اسلامی با آن درگیر است را به خوبی بشناسند.

وی اضافه کرد: رسانه‌های در تراز انقلاب اسلامی حتما باید هوشمند عمل کنند؛ چراکه امروز عرصه جنگ نرم در حوزه رسانه است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه فضای رسانه‌ای امروز عرصه و فضای جنگ نرم است، تأکید کرد: امروز دشمن از یک طرف به دنبال تصویرسازی غلط از جمهوری اسلامی ایران، سیاه نمایی و ایجاد بذر ناامیدی در جامعه ماست و از طرف دیگر نیز تصویرسازی مناسب از خود را به مخاطب القا می کند.

در پایان این نشست، خبرنگاران سایت خبری کردتودی هدیه ای از تصویر سردار حسینی در کنار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تقدیم وی کردند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با دیدن این تصویر متاثر شده و اشک در چشمانش جاری و تصویر حاج قاسم را بوسید و بر روی چشمانش گذاشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563804
ارسال نظر
نظرات