شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1563833
سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان:

منتظر گزارش تیم وزارت کشور درخصوص حادثه کرمان هستیم

منتظر گزارش تیم وزارت کشور درخصوص حادثه کرمان هستیم
سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: در چند روز گذشته هیئتی از وزارت کشور در استان کرمان حضور داشتند، از این رو مجمع نمایندگان استان منتظر ارسال گزارش مذکور و بررسی آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، احمد انارکی محمدی سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان در ارتباط با پیگیری حادثه تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی اظهار داشت: مجمع نمایندگان از ابتدای آغاز مراسم تشییع و مشاهده ازدحام جمعیت طی تماس های مکرر با استاندار و بعضی از اعضای شورای تأمین استان وقوع حوادث احتمالی را گوشزد کرد.

وی افزود: طی برقراری ارتباطات متعدد راهکارهایی مطرح شد، تصمیم نهایی اتخاذ شده خروج سریع پیکر شهیدان از میان جمعیت و خاموشی ماشین صوت بود که انجام شد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس مطرح کرد: از همان لحظات اولیه وقوع حادثه، پیگیری‌های لازم جهت مدیریت شرایط پیش آمده انجام شد و مجمع نمایندگان نیز ضمن تسلیت مجدد، با برخی از خانواده‌های آسیب دیده و جان باختگان این مراسم دیدار کرد.

انارکی محمدی ابراز داشت: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در همان روز حادثه طی تماس تلفنی با رئیس بنیاد شهید کشور از وی خواست که این افراد تحت پوشش این بنیاد قرار گیرند البته همکاران دیگر مجمع نیز به سهم خود پیگیری‌هایی انجام داده و رایزنی‌ها همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: نمایندگان استان در این مجمع قطعاً مطالبات عمومی را از وزیر کشور و دستگاه‌های مختلف پیگیری می کنند تا دلایل وقوع این حادثه مشخص شود.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان تاکید کرد: در چند روز گذشته هیئتی از وزارت کشور در استان حضور داشتند، از این رو مجمع نمایندگان استان منتظر ارسال گزارش مذکور و بررسی آن است.

انارکی محمدی در پایان با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای مسافری اوکراین عنوان کرد: حادثه تلخی بود و همه نمایندگان از جمله اعضا مجمع کرمان پیگیر حادثه بودند، در نهایت ستاد کل و مسئولان سپاه در ارتباط با این حادثه شفاف سازی کردند البه پیگیری های لازم تا تا ارائه گزارش کامل، شفاف و کارشناسی شده به مردم ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563833
ارسال نظر
نظرات