شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1563891
با حضور صدها هزار نفری؛

قیام مردم مشهد در حمایت از جبهه مقاومت و بزرگداشت شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی+عکس و فیلم

قیام مردم مشهد در حمایت از جبهه مقاومت و بزرگداشت شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی+عکس و فیلم
راهپیمایی مردم مشهد مقدس در حمایت از جبهه مقاومت و ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در مشهد با حضور ده‌ها هزار نفری مردم ولایت‌مدار برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، راهپیمایی مردم مشهد مقدس در حمایت از جبهه مقاومت و ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه سقوط هواپیما دقایقی پیش از عرصه میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی برگزار شد.

مشهدی‌ها با صلابت‌تر از همیشه، محکم‌تر در قدم‌ها، شورانگیزتر در حمایت‌ها در این سرمای سوزان آمده‌اند تا با کنار هم قرار گرفتن، این سرما را به گرمایی وصف ناپذیر تبدیل کنند.

هدف از حضور در این راهپیمایی را علاوه بر همدردی با خانواده‌های شهدای سانحه هواپیما، دفاع از اقتدار نظام می‌داند و مشهد را پیشرو حرکت بزرگ و دامنه‌داری می‌داند که حاصل آن وحدتی بی‌نظیر است.

مردم اجازه نمی‌دهند اقتدار دفاعی کشور زیر سؤال برود

سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد شفایی، جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) در گفت‌وگو با صبح توس، در حاشیه راهپیمایی مردم مشهد مقدس در حمایت از جبهه مقاومت، اظهار کرد: مردم انقلابی و همیشه در صحنه مشهد امروز در راهپیمایی حضور پیدا کردند تا ابراز همدردی کنند با خانواده جانباختگان سانحه هوایی و حمایت خودشان را از جبهه مقاومت به گوش جهانیان برسانند.

وی افزود: مردم همچنین به آمریکا در این راهپیمایی اعلام می‌کنند اجازه نمی‌دهند که به هیچ قیمتی اقتدار دفاعی کشور زیر سؤال برده شود.

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) گفت: در این راهپیمایی حمایت از نیروهای جان بر کف مسلح که سال های طولانی فداکاری کردند و امروز نیز همین جان‌فشانی را دارند، ابراز می‌شود.

سردار شفایی افزود: دشمن در مواجهه با جمهوری اسلامی همواره دشمنی های خود را اعمال کرده و در پی زخم و ضربه زدن است تا از این فرصت به نفع خودش بهره‌برداری کند لذا ما هیچ توقعی بیش از این نباید از دشمن داشته باشیم.

حضور ده‌ها هزار نفری مردم ولایت مدار مشهد در راهپیمایی حمایت از جبهه مقاومت و ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه سقوط هواپیما 

اجتماع پایانی این راهپیمایی در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی و با سخنرانی آیت الله علم الهدی برگزار شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1563891
ارسال نظر
نظرات