شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:57 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1563893
مدیرکل فن آوری اطلاعات و ارتباطات استان زنجان:

دکل‌های مخابراتی زنجان تشعشع غیرمجاز ندارند

دکل‌های مخابراتی زنجان تشعشع غیرمجاز ندارند
مدیرکل فن آوری اطلاعات و ارتباطات استان زنجان با اشاره به ممانعت هایی برای راه اندازی دکل های اپراتورها در زنجان، گفت: دکل های مخابراتی در زنجان مشکل تشعشع غیر مجاز ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا؛ حمید فرخی امروز در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر زنجان اظهار داشت: خوشبختانه در اواسط سال 96 قانونی از سوی مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه حدود امواج رادیویی و عدم افزایش پرتو به تصویب رسیده است.

*برگزاری جلسات قانون هوای پاک در زنجان

وی با بیان اینکه مطابق قانون هوای پاک جلسات متعددی با محیط زیست استان زنجان برگزار شده است و موارد بررسی و منجر به صورتجلسه شده است،افزود: بحث انتشار امواج تشعشعات الکترو مغناطیسی در زنجان بیش از حد استاندارد نیست.

این مسئول شکایت های مردمی را یکی از مشکلات اپراتورها در زنجان عنوان کرد و گفت: تجهیزاتی از سوی اداره کل محیط زیست استان زنجان خریداری و میزان تشعشعات بررسی می شود.

مدیرکل فن آوری اطلاعات و ارتباطات استان زنجان گفت: در صورت وجود مشکل و گزارش های مردمی، نتایج به صورت فنی بررسی و جوابیه مستدل ارائه می شود.

فرخی با اشاره به راه اندازی شبکه پایش در شهرهای تهران و شیراز ،گفت: وضعیت تشعشعات به صورت آنلاین بررسی شده و نتایج اعلام می شود.

وی با اشاره به فعالیت اپراتورهای اصلی همراه اول و ایرنسل در زنجان، گفت: یک میلیون و 200 سیم کارت همراه اول و 800 هزار سیم کارت ایرانسل در استان زنجان فعال است.

سرپرست شهرداری زنجان در ادامه این جلسه اظهار داشت: با حمایت و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر زنجان و همکاران مجموعه شهرداری همه برنامه ها و اقدامات بودجه ای و برنامه ای امسال اجرایی و هیچ پروژه ای در زنجان متوقف نمی شود.

احمدی خاطرنشان کرد: اعتماد شهروندان سرمایه اصلی شهرداری محسوب می شود که کارمندان شهرداری این موضوع را درک کرده و اعضا شورا نیز نسبت به این موضوع تاکید دارند و سعی می کنیم رضایت حداکثری مردم را با ارائه خدمات مطلوب کسب کنیم.

*نواقص گذشته شهرداری جبران می شود

وی بیان داشت: نواقص گذشته شهرداری جبران شده و حقوق معوقه کارگران از جمله شهرداری منطقه 3، پارکبانان تامین و قسمتی نیز ارائه شده است.

سرپرست شهرداری زنجان ادامه داد: در تمامی امورات قوانین و مقررات و مصوبات شورا خط قرمز و ملاک عمل خواهد بود و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

احمدی با اشاره بهره برداری گرمخانه شهرداری طی دو سال گذشته،گفت: از این گرمخانه به عنوان اردوگاه متکدیان استفاده می شد و به دلیل دوری از شهر قابل استفاده برای معتادان نبود.

وی با بیان اینکه جمع آوری متکدیان و تحویل به اردوگاه از وظایف شهرداری است، افزود: قرار بود محلی برای معتادین متجاهر از سوی شهرداری تامین و به شورای مواد مخدر استان تحویل داده شود که این مجموعه در نظر گرفته شده است.

سرپرست شهرداری زنجان گفت: در جمع آوری معتادان متجاهر شهرداری وظیفه دارد و امسال 50 میلیون تومان مساعدت شد تا معتادان متجاهر در ایام نوروز از سطح شهر جمع آوری شوند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563893
ارسال نظر
نظرات