شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:34 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1563937
معاون وزیر کشور در گیلان:

در اجرای پروژه ها باید در کنار سرمایه‌گذاران باشیم

در اجرای پروژه ها باید در کنار سرمایه‌گذاران باشیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در حاشیه بازدید از شهرک کشاورزی دیسام شهرستان سیاهکل بر ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: باید در روند اجرای پروژه ها در کنار سرمایه‌گذاران باشیم و به آنان اطمینان خاطر دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی بابک دین پرست صبح امروز در حاشیه بازدید از شهرک کشاورزی دیسام شهرستان سیاهکل در گفتگو با خبرنگاران، به حضور خود در تمامی شهرستان‌های استان گیلان و بررسی میدانی مسائل و مشکلات اشاره کرد و افزود: موضوعات مختلف را در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی، کارگروه رفع موانع تولید و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که عصر فردا در استانداری تشکیل می شود، بررسی می کنیم.

وی به پروژه بزرگ شهرک گلخانه‌ای و کشاورزی دیسام نیز اشاره و اضافه کرد: انگیزه خوبی برای اجرای این پروژه وجود دارد که نیازمند هماهنگی بیشتر دستگاه های پشتیبان است.

دکتر دین پرست با اشاره به اینکه این پروژه در اشتغال و تولید می تواند بسیار اثرگذار باشد، اظهار داشت: کارگروهی متشکل از مدیران مرتبط ظرف یک هفته مسائل و مشکلات این پروژه را بررسی و به مرکز منتقل می کنند.

وی به تفاهم نامه همکاری میان وزارتخانه‌های کشور و جهاد کشاورزی پیرامون شهرک های گلخانه‌ای نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برای هر رسیدگی که نیازمند پیگیری در سطح ملی باشد، آمادگی داریم.

معاون وزیر کشور در خاتمه بر ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران تاکید کرد و افزود: باید در روند اجرای پروژه ها در کنار سرمایه‌گذاران باشیم و به آنان اطمینان خاطر دهیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور برای بررسی آخرین وضعیت شاخص های اقتصادی و مشکلات بنگاه های اقتصادی گیلان، به این استان سفر کرده و ضمن حضور  در تمامی ۱۶ شهرستان گیلان، از بنگاه های اقتصادی منتخب استان بازدید خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1563937
ارسال نظر
نظرات