شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 22:47 منتشر شده در مورخ: 1398/10/24 شناسه خبر: 1564046
وزیر اطلاعات:

کسی در حادثه جانباختگان تشییع شهید سلیمانی مقصر نیست

کسی در حادثه جانباختگان تشییع شهید سلیمانی مقصر نیست
وزیر اطلاعات گفت: برای ما مسلم است که کسی مقصر و متهم در حادثه تشییع شهید سلیمانی نیست اما قصور احتمالی ممکن است رخ داده باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات بعد از ظهر امروز در حاشیه مراسم هفتمین روز خاکسپاری پیکر مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید حسین پورجعفری در جمع خبرنگاران گفت: سردار شهید سلیمانی به تمام معنا انسانی ولایتمدار بود و نسبت به مقام معظم رهبری نه مانند یک سرباز به فرمانده، بلکه بالاتر بود و مانند یک مرید نسبت به مراد عمل می‌کرد.

وی افزود: برای ما مسلم است که کسی مقصر و متهم در حادثه تشییع نیست اما قصور احتمالی ممکن است رخ داده باشد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: به واسطه بکارگیری مجموعه پیش بینی هایی احتمال وقوع حادثه کمتر می شد، از این رو ضمن بررسی قصور احتمالی باید تدابیری در مورد تعیین تکلیف بازماندگان و وضعیت خانواده‌های آنها اندیشیده شود.

حجت الاسلام علوی یادآور شد: شخص رئیس جمهور و هیئت دولت دغدغه رسیدگی به این مساله را دارند و تاکید کرده اند که جزئیات دلایل وقوع این حادثه به صورت جدی بررسی شود.

وی در ابتدای سفر خود به کرمان با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شهدای مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید پور جعفری ادای احترام کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564046
ارسال نظر
نظرات