شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564130
واژگونی مرگبار اتوبوس «مشهد _ بندرعباس» در بردسیر کرمان؛

۳۸ کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس «مشهد ـ بندرعباس»

۳۸ کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس «مشهد ـ بندرعباس»
بامداد امروز اتوبوس «مشهد _ بندرعباس» که در ۴۵ کیلومتری محور کرمان به بردسیر در حال تردد برای رسیدن به شهر بندرعباس بود، بر اثر تخطی از سرعت در جاده لغزنده از مسیر اصلی منحرف و واژگون شد و در این میان ۳۱ نفر مصدوم و هفت نفر فوتی برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ بامداد امروز اتوبوس «مشهد _ بندرعباس» که در ۴۵ کیلومتری محور کرمان به بردسیر در حال تردد برای رسیدن به شهر بندرعباس بود، بر اثر تخطی از سرعت در جاده لغزنده از مسیر اصلی منحرف و واژگون شد و در این میان ۳۱ نفر مصدوم و هفت نفر فوتی برجای گذاشت.

کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس مشهد ـ بندرعباس

سید محمد صابری، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: ساعت ۲:۴۳ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه ۲۵ دی‌ماه در کیلومتر ۴۵ محور کرمان به بردسیر به علت واژگونی اتوبوس مشهد ـ بندرعباس ۳۱ نفر مصدوم و هفت نفر جان باخته است.

۶ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه از همان دقایق اولیه تیم فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند، گفت: تیم فوریت‌های پزشکی و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و ۲۹ نفر به بیمارستان‌های شهید باهنر، حضرت فاطمه(س) و سیدالشهداء انتقال داده شدند که حال دو  نفر از مصدومین انتقالی وخیم است.

تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده علت اصلی این حادثه است

سرهنگ نصیری، رییس پلیس راه شمال استان کرمان از واژگونی اتوبوس «مشهد _ بندرعباس» و جان باختن ۷ تن خبر داد و گفت: به علت واژگونی اتوبوس مشهد به بندرعباس هفت نفر جان باختند و هم اکنون هفت نفر از مصدومین این حادثه در بیمارستان های شهر بستری هستند.

رییس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به اینکه تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده علت اصلی این حادثه است، خاطر نشان کرد: جان باختگان این حادثه شامل پنج  زن و دو مرد که در رده سنی حدودا ۱۸ تا ۶۰ سال قرار دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564130
ارسال نظر
نظرات