شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:46 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564144
معاون عمرانی استاندار کرمان خبر داد؛

سیلاب ۳ هزار و ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان کرمان را مسدود کرد

سیلاب ۳ هزار و ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان کرمان را مسدود کرد
موسوی آیت اللهی گفت: ۳ هزار و ۱۰۰ کیلومتر از راه روستایی استان کرمان در جریان سیلاب و بارش برف و باران مسدود شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، مصطفی موسوی آیت اللهی با تشریح آخرین وضعیت مناطق جنوبی استان کرمان گفت: حدود ۹۳ درصد از روستاهایی که راه های ارتباطی آن ها در اثر وقوع سیلاب مسدود شده بود، بازگشایی شده اند.

وی افزود: راه های ارتباطی در ۲ روستای شهرستان قلعه گنج همچنان مسدود است و امداد رسانی از طریق هوایی انجام می شود، مسئولان در تلاش هستند تا مشکل این روستا امروز برطرف شود.

معاون عمرانی استاندار کرمان با بیان اینکه مشکل آب ۹۹ درصد روستاهای درگیر با سیل در استان کرمان حل شده است، مطرح کرد: در جریان وقوع سیلاب آب ۶۰ روستا در جنوب کرمان قطع شده بود و در حال حاضر تنها آب یک روستا در منطقه منوجان همچنان قطع است.

موسوی آیت‌اللهی ادامه داد: رودخانه های روستای مذکور در منطقه منوجان به دلیل هجوم سیلاب از استان سیستان و بلوچستان، طغیان کرده و امیدواریم تا پایان امروز مشکل این روستا نیز حل شود.

وی عنوان کرد: در حال حاضر استان کرمان از شرایط بحرانی اولیه خارج شده است، با تلاش مسئولان امر ۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر از راه های استان به دلیل بارش برف و باران لایروبی و بازگشایی شده است.

معاون عمرانی استاندار کرمان در پایان خاطرنشان کرد: ۳ هزار و ۱۰۰ کیلومتر از راه روستایی استان کرمان در جریان سیلاب و بارش برف و باران مسدود شده بودند، درصد بالایی از این راه ها بازگشایی شده و تلاش ها برای بازگشایی سایر مسیرها ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564144
ارسال نظر
نظرات