شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:55 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564147

مراسم تشییع ۴ نفر از شهدای همدانی فردا برگزار می شود

مراسم تشییع ۴ نفر از شهدای همدانی فردا برگزار می شود
طبق اخبار و اطلاعات واصله، از ۹ شهید همدانی سانحه هوایی مراسم تشییع ۴ نفر از این شهدا فردا برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ براساس اطلاعات دریافتی از ستاد برگزاری مراسم تشییع شهدای سانحه هوایی آمار شهدایی که با پاسپورت صادره از همدان و از شهروندان همدان در این حادثه شهید شدند ۹ نفر است.

از این تعداد مراسم تشییع ۴ نفراز شهدای همدانی فردا پنجشنبه ۲۶دی ماه ساعت ۹:۳۰ از میدان امام (ره) و خیابان شهدا برگزار می شود.

براین اساس فردا پیکر شهیده بهاره حاج اسفندیاری، آنیسا صادقی ، زهرا نقیبی و میترا احمدی  ۴ شهیدی هستند که فردا در همدان تشییع و تدفین خواهند شد.

همزمان با تشییع و تدفین این شهدا در شهر همدان، مراسم تشییع شهید میلاد نهاوندی در ملایر برگزار می شود.

همچنین شهید میر مهدی صادقی و کسری ساعتی در تهران؛ ندا گرجی ازندریانی در کرج و مهدی عباسپور در بابل تشییع و تدفین خواهند شد.

سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفته بود که آنچه در بررسی‌های ما انجام شد شب حادثه وضعیت آمادگی را در سطح جنگی قرار دادند و بالاترین سطح آماده باش توسط شبکه یکپارچه پدافند به سامانه‌ها ابلاغ می‌شود، در این شرایط تعدادی از سامانه‌های پدافندی به رینگ پدافند تهران اضافه شد، یعنی اولین سامانه‌ که در محدوده‌ی غرب تهران مستقر می‌شود، حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی را رقم می زند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564147
ارسال نظر
نظرات