شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564168
مسئول سازمان بسیج سازندگی هرمزگان خبر داد؛

ارسال محموله مواد غذایی و اعزام گروه های جهادی برای سیل زدگان شرق هرمزگان

ارسال محموله مواد غذایی و اعزام گروه های جهادی برای سیل زدگان شرق هرمزگان
آران گفت: مجموعه بسیج و سپاه با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در سریع‌‌ ترین زمان ممکن در زمینه خدمت رسانی شروع به فعالیت کرده اند و با حضور این بسیجیان فعالیت‌های جهادی شتاب بیشتری به خود گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد رضا آران، مسئول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز اظهار کرد: در پی بارندگی های شدید در شهرستان های جاسک و بشاگرد در پی سیلابی شدن روستاها, مسیر مواصلاتی این شهرستان ها دچار تخریب شده و نیروهای جهادی با حضور به موقع در ساعات اولیه سیل، اقدامات لازم را در این راستا به عمل آورده اند.

آران اظهار عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی از تمام ظرفیت‌های خود برای کمک به هموطنان در مناطق سیل‌زده استفاده می‌کنند.

وی افزود: تاکنون مواد غذایی، آب معدنی، کنسرو، پوشاک، لوازم بهداشتی جهت کمک برای سیل زدگان ارسال شده است.

آران با بیان اینکه خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده در زمینه ارسال کمک‌های مردمی و اعزام گروه‌های جهادی بوده است، افزود: پس از وقوع سیلاب درشهرستان جاسک, گروه جهادی به مناطق سیل‌زده اعزام شده‌اند و این گروه‌ها با حضور در مناطق سیل‌زده در زمینه خدمت‌رسانی به هموطنان به فعالیت پرداخته‌اند.

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان عنوان کرد: مجموعه بسیج و سپاه با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در سریع‌‌ ترین زمان ممکن در زمینه خدمت رسانی شروع به فعالیت کرده اند و با حضور این بسیجیان فعالیت‌های جهادی شتاب بیشتری به خود گرفته است.

آران خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی جهت ارائه خدمات‌رسانی و امدادرسانی به مردم حادثه دیده و سیل زده در آماده‌باش کامل قرار دارد.

وی در پایان با اشاره به اینکه وفاق و همدلی خوبی جهت کمک به سیل زدگان بین دستگاه های اجرایی ایجاد شده است گفت: پایگاه های بسیج ادارات، محلات و مساجد آماده دریافت کمک مردمی جهت ارسال به مناطق سیل زده شرق هرمزگان هستند.

گفتنی است گروه های جهادی از سراسر استان به مناطق سیل زده بشاگرد و بندرجاسک برای خدمات رسانی اعزام شده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564168
ارسال نظر
نظرات