شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564191
مسئول هیئت رزمندگان اسلام اصفهان:

لبیک هیئت رزمندگان اسلام به فراخوان رهبری برای حضور در مناطق سیل‌زده

لبیک هیئت رزمندگان اسلام به فراخوان رهبری برای حضور در مناطق سیل‌زده
مسئول هیئت رزمندگان اسلام اصفهان با اشاره به کمک های مردم اصفهان به مناطق سیل زده، گفت: یک کامیون آب آشامیدنی، شامل هشت هزار شل آب و پتو تاکنون برای این مناطق جمع آوری شده و بخشی از کمک های مالی نیز برای تهیه آرد در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد نادرالاصل در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به فراخوان رهبر معظم انقلاب برای حضور گروه های جهادی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: پس از فراخوان مقام معظم رهبری برای کمک به این مناطق، ستادهای مردمی هیئت رزمندگان اصفهان کار خود را آغاز کرده اند و به گروه های جهادی این هیئت هم اعلام شده است.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام اصفهان ادامه داد: گروه های جهادی این هیئت با توجه به آرام شدن نسبی فضای شادگان اهواز از این منطقه همراه با اقلام تهیه شده به سیستان و بلوچستان اعزامشدند.

وی در رابطه با اقلام تهیه شده اعلام کرد: این اقلام شامل، کپسول های گاز، آب آشامیدنی، آرد، پتو و وسایل اولیه است.

نادرالاصل با اشاره کمک های مردم اصفهان برای انتقال به مناطق سیل زده، گفت: یک کامیون آب آشامیدنی، شامل هشت هزار شل و پتو تا کنون برای این مناطق جمع آوری شده و بخشی از کمک های مالی هم برای تهیه آرد در نظر گرفته شده است و در طول امروز و فردا به این مناطق ارسال می شود.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر یک گروه جهادی به این مناطق اعرام شده است، خاطر نشان کرد: در حال تلاش برای تامین اقلام مورد نیاز برای پاکسازی این مناطق از جمله لجن کش هستیم.

وی در پایان اعلام کرد: مردم می توانند کمک های خود را به 53 دفتر هیئت رزمندگان اسلام در سراسر استان تحویل دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564191
ارسال نظر
نظرات