شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564197
تهیه کننده سینما:

شأن هنرمندان و فعالان فرهنگی بالاتر از آن است که دست خوش مسائل سیاسی شوند

شأن هنرمندان و فعالان فرهنگی بالاتر از آن است که دست خوش مسائل سیاسی شوند
نویسنده و تهیه کننده سینما با اشاره به اینکه استفاده ابزاری و سیاسی از این جایگاه با شأن هنرمندان فاصله دارد، گفت: نباید نگران این اتفاقات باشیم چون به نظر می آید بعضی ها این ظرفیت را ندارند که در شرایط دشوار درک لازم را داشته باشند و با منافع ملی همراه باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم اصغری در گفت و گو با 8دی در رابطه با تصمیم برخی افراد مبنی بر عدم شرکت در  جشنواره فجر، اظهار کرد: اصطلاحاتی مانند تحریم جشنواره فجر کار پسندیده ای نیست و با مصالح ملی و روحیات مدعیان امور فرهنگی مغایرت دارد.

وی با تأکید بر اینکه شأن فعالان حوزه فرهنگی بالاتر از این است که دست خوش مسایل سیاسی و این قبیل اقدامات شوند، گفت: این افراد با سرمایه های کشور و به پشتیبانی مردم و دستگاه های فرهنگی کشور کار کرده اند.

تهیه کننده سینما با اشاره به اینکه استفاده ابزاری و سیاسی از این جایگاه با شأن هنرمندان فاصله دارد، اضافه کرد: نباید نگران این اتفاقات باشیم چون به نظر می آید بعضی ها این ظرفیت را ندارند که در شرایط دشوار درک لازم را داشته باشند و با منافع ملی همراه باشند.

تهیه کننده فیلم "قرارمون پارک شهر" با بیان اینکه این افراد با چنین اقداماتی مشکلات فرهنگی شخصی خود را برملا می کنند، تصریح کرد: هنرمندان زیادی داریم که در راستای منافع ملی کشور بتوانند به دور از هیجان زدگی به کارشان ادامه دهند.

وی با تأکید بر اینکه هنرمندان مشکلات کشور را باید بیان کنند، افزود: هنرمندان باید از طریق آثارشان مشکلات مردم را مطرح کنند.

اصغری خاطرنشان کرد: در این سیلِ همراهی مردم با منافع ملی کشور چنین رفتارهایی هجمه تبلغاتی است و تأثیر سوئی ندارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564197
ارسال نظر
نظرات