شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564206
فرمانده ناحیه سپاه خرم آباد:

برگزاری ۳۴۵ نشست روشنگری در محلات خرم‌آباد

برگزاری ۳۴۵ نشست روشنگری در محلات خرم‌آباد
فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به برگزاری 345 نشست روشنگری در محلات خرم‌آباد گفت: تیم‌های پزشکی به حاشیه شهر اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر ظهر امروز در دومین روز از همایش انس و مودت پیشکسوتان سپاه پاسداران اظهار داشت:شما پاسداران در روزهای سخت برای دفاع از دین و کشور وارد عمل شدید و گواه صحبت‌های بنده حضور شما بازنشستگان در هشت سال دفاع مقدس، جبهه های مقاومت و مقابله با فتنه هایی از قبیل اغتشاشات ۹۶ بود که آن حضور و حرکت عظیم به عنوان یک الگو در سپاه کشور معرفی شد

وی با بیان اینکه ما پاسداری به معنای بازنشسته نداریم افزود: شما پیشکسوتان، عمق سپاه در درون جامعه هستید که هیچ وقت از آرمان و اهداف انقلابی‌تان جدا نشده و فاصله نگرفتید.

فرمانده سپاه خرم آباد عنوان کرد: جوانان امروز ما نیازمند تفکر و تجربه شماهمسنگران شهدا با برخورداری از سرمایه هایی به نام ایثار، از خودگذشتگی، مردانگی، معرفت و حیا هستند.

وی با اشاره به دو ماموریت مهم سپاه و بسیج بیان کرد: جذب،آموزش، تربیت و حفظ انسجام با اجرای سالانه۳۶ برنامه، ماموریت سازمانی و رصد تمام عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی، دفاعی و اقتصادی ماموریت انقلابی سپاه به شمار می آید.

سرهنگ بازگیر به برگزاری ۳۴۵ نشست روشنگری در سطح محلات و مدارس اشاره کرد و گفت: اجرای مراسمات مذهبی، یادواره های شهدا، محفل انس با قرآن و فضاسازی فرهنگی، تبلیغی از دیگر برنامه های اجرا شده در ابعاد فرهنگی بوده است.

وی تصریح کرد: شناسایی آسیب های اجتماعی شهر اعم از مواد مخدر، طلاق، بیکاری و ارائه راهکارهای سلبی و ایجابی، تشکیل قرارگاه جواد الائمه، شناسایی تمام قاچاقیان خرد و کلان در سطح شهر در عرصه اجتماعی انجام شده است.

فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به گام های شناسایی، بسترسازی و بیان آسیب ها، اقدام قاطع با کمک دادستان، درمان و صیانت از معتادان برای مقابله با اعتیاد اظهارداشت: ۱۰ درصد تا تکمیل کمپ ماده ۱۶ با ظرفیت ۴۰۰ نفر باقی مانده است که در این کمپ مراحل بهبود و اشتغال معتادان بهبود یافته طی می شود.

وی حضور گروه های علمی، روانشناسی، پزشکی، عمرانی و اقتصادی و اجرای طرح شهید رهنمون، ایجاد مشاغل خانگی را از جمله اقدامات انجام شده در محلات حاشیه شهر برشمرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564206
ارسال نظر
نظرات