شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564229

اولین موکب در مناطق سیل زده بشاگرد راه اندازی شد

اولین موکب در مناطق سیل زده بشاگرد راه اندازی شد
اولین مرحله اقلام جمع آوری شده موکب قمر بنی هاشم(ع) میناب با بالگرد سپاه پیش از ظهر امروز به مناطق سیل زده شهرستان بشاگرد ارسال شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ اولین مرحله اقلام جمع آوری شده موکب قمر بنی هاشم(ع)میناب با بالگرد سپاه پیش از ظهر امروز به مناطق سیل زده شهرستان بشاگرد ارسال شد.

این موکب هفت هزار قرص نان، ۸۰۰ عدد تن ماهی، یک هزار و ۵۰۰ عدد کنسرو لوبیا یک هزار، ۲۰۰ عدد آب معدنی و ۴۰ تخت پتو به ارزش ریالی ۱۴۳ میلیون به مناطق سیل زده بشاگرد ارسال کرد.

تمامی هزینه های جمع آوری شده برای خرید اقلام مورد نیاز از کمک های مردمی و خیرین به موکب قمر بنی هاشم(ع) میناب بوده است.

با توجه به حضور موکب قمربنی هاشم (ع) در روستاهای شهرستان بشاگرد مردم ولایتمدار و خیر می توانند کمک های نقدی را به شماره حساب ۵۰۴۱۷۲۱۱۱۱۵۳۱۳۱۶بانک رسالت بنام موکب قمر بنی هاشم (ع) و غیر نقدی خود را به حوزه های مقاومت سراسر استان تحویل نمایند.

گفتنی است کمک های موکب قمر بنی هاشم(ع) میناب همزمان با ورود سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان به مردم سیل زده بشاگرد رسید.

لازم به ذکر است در طی بارش های بی سابقه در شرق هرمزگان هیچ گونه راه ارتباطی زمینی با مناطق سیل زده بشاگرد وجود ندارد و خدمات رسانی به صورت هوایی توسط باگردهای سپاه، ارتش و هلال احمر صورت می گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564229
ارسال نظر
نظرات