شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564257
در چهارمحال و بختیاری؛

مدارس گوشه غیراستاندار است

مدارس گوشه غیراستاندار است
نماینده مردم شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان گفت: مدارس گوشه غیر استاندار است اما بر خلاف قول مساعد مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس تا کنون برای بهسازی آن کاری از پیش نرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صادق عالیپور نماینده مردم شهرستان فارسان در شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ با اشاره به اینکه مدارس گوشه غیراستاندار است اظهار کرد: مدارس گوشه غیر استاندار است اما بر خلاف قول مساعد مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تا کنون برای بهسازی آن کاری از پیش نرفته است  و همین امر موجب شده منطقه را با مشکل مواجه کند.
 
وی با اشاره به مشکل بدهی مدارس به ادارات خدمات رسان (آب، برق، گاز و ....)، بیان داشت: علی‌رغم اعطای تخفیفات قانونی این ادارات باز هم بسیاری از مدارس با مشکل روبرو هستند.
 
وی به کمبود ایمنی در مدارس اشاره و افزود: علی‌رغم از رده خارج اعلام کردن برخی مدارس شهرستان فارسان همچنان این مدارس دایر هستند.
 
نماینده شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به برخی دیگر از مشکلات مربوطه در شهرستان فارسان از جمله کمبود آموزگار درمدارس ابتدایی بخش باباحیدر، نبود فرش در نمازخانه های مدارس این شهرستان، فرسودگی سالن خزائلی  جونقان و کمبود مدارس بخش جونقان  اشاره و خواستار رسیدگی به این موارد و همچنین برقراری نمایندگی آموزش و پرورش در بخش باباحیدر شد.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564257
ارسال نظر
نظرات