شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564261
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

امدادرسانی به بیش از 2000 خودرو و اسکان ۳۴۲ مسافر

امدادرسانی به بیش از 2000 خودرو و اسکان ۳۴۲ مسافر
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: راهداران از اوایل فصول بارش سال جاری تاکنون به ۲۶۳۱ دستگاه گرفتار در برف و کولاک امداد رسانی کرده و همچنین ۳۴۲ مسافر در شب‌های برفی در راهدارخانه‌های سراسر استان اسکان داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهرام ندیمی سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: از ابتدای فصول بارش امسال تاکنون راهداران در جاده‌های سراسر استان مشغول خدمت‌رسانی شبانه‌روزی به مردم شریف استان و مسافرین عزیز هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری به دلیل شرایط اقلیمی جاده‌های کوهستانی و گردنه‌های بسیاری دارد و در فصول پاییز و زمستان شاهد بارش‌های سنگین و همچنین برف و کولاک است به همین علت عملیات راهداری زمستانی تلفیق و ترکیبی از تلاش راهداران و همت و یاری مردم عزیز در زمان های بارندگی است.

ندیمی افزود: راهداران از اوایل فصول بارش سال جاری تاکنون به ۲۶۳۱ دستگاه گرفتار در برف و کولاک امداد رسانی کرده و همچنین ۳۴۲ مسافر در شب‌های برفی در راهدارخانه‌های سراسر استان اسکان داده شده است.

ندیمی در پایان خاطرنشان شد: این اداره کل با ۳۱ راهدارخانه دائمی و ۱۳ راهدارخانه فصلی و همچنین ۲۲۵ پرسنل راهدار و ۳۳۰ دستگاه خودرو سنگین، نیمه‌سنگین و سبک آماده خدمت‌رسانی به مردم شریف استان و مسافرین محترم می‌باشد.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564261
ارسال نظر
نظرات