شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:14 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564273
معاون بیمه مرکزی:

پرداخت خسارت به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار دارد

پرداخت خسارت به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار دارد
معاون مدیرکل اداره نظارت بر بیمه‌های غیرزندگی، با اشاره به سیل اخیر سیستان و بلوچستان و مشکلات ایجاد شده برای مردم آن منطقه، گفت: پرداخت خسارت سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار دارد و باید پس از فروکش کردن آب این منطقه بیمه ها برای ارزیابی خسارات وارد شوند تا نسبت به پرداخت خسارات اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ ندا علی‌نژاد معاون مدیرکل اداره نظارت بر بیمه‌های غیرزندگی بیمه مرکزی، ظهر امروز دهمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی گفت: بیمه مرکزی با هر بیمه گذاری که نسبت به بیمه کردن خودروهای قاچاق بر اقدام کند، برخوردی جدی خواهد داشت و شرکت های بیمه ای به هیچ عنوان حق پوشش دادن کالاهای قاچاق را ندارند.

وی، ادامه داد: تمامی بیمه ها موظف هستند دستورالعمل ها و بخشنامه های صادر شده توسط بیمه مرکزی مبنی بر ممنوعیت بیمه کالای قاچاق را حتما در دستور کار خود داشته باشند و این موضوع را رعایت کنند. و اگر به هر صورتی بیمه مرکزی از بیمه شدن کالای قاچاق توسط هر بیمه ای مطلع شود، قطعا با شرکت و فرد خاطی برخورد جدی خواهد داشت.

پرداخت ۹۵درصد خسارت های سیل توسط بیمه ها

علی نژاد، در خصوص پرداخت خسارت های ناشی از سیل توسط بیمه ها، گفت: تاکنون ۹۵ درصد از خسارت‌های وارد شده در بخش مسکن کشور که به واسطه سیل در این مدت وارد شده، پرداخت شده است.

وی، با بیان اینکه یکی از مشکلات بیمه ای پرداخت نشدن بیمه‌های مهندسی و انرژی است، تصریح کرد: در این خصوص کارگزاران باید مدارک مورد نیاز را به شرکت‌های بیمه‌ای تحویل دهند.

معاون مدیرکل اداره نظارت بر بیمه‌های غیرزندگی، با اشاره به سیل اخیر سیستان و بلوچستان و مشکلات ایجاد شده برای مردم آن منطقه، گفت: پرداخت خسارت سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار دارد و باید پس از فروکش کردن آب این منطقه بیمه ها برای ارزیابی خسارات وارد شوند تا نسبت به پرداخت خسارات اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1564273
ارسال نظر
نظرات