شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1398/10/25 شناسه خبر: 1564328

ورود سامانه جدید بارشی به استان تهران

مدیرکل هواشناسی استان تهران از ورود سامانه بارشی در هفته آینده خبر داد و گفت: برف و باران در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیرکل هواشناسی استان تهران از ورود سامانه بارشی در هفته آینده خبر داد و گفت: برف و باران در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود.

مجتبی جلالی، مدیرکل هواشناسی استان تهران در گفت‌وگویی درباره جدیدترین تغییرات جوی آسمان استان اظهار کرد: با ورود سامانه جدید بارشی برف و باران برای آسمان استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

وی در ادامه افزود: از امروز تا جمعه آسمان صاف تا نیمه‌ابری همراه با غبار محلی خواهد بود و با ورود سامانه جدید بارشی از بعدازظهر جمعه بارش‌های پراکنده و در روزهای شنبه و یک‌شنبه در برخی ساعات بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان تهران در همین رابطه ادامه داد: روز شنبه آسمان ابری همراه مه رقیق و برخی ساعات بارش برف و باران و در روز یک‌شنبه علاوه بر بارش و مه رقیق در استان وزش باد نیز خواهیم داشت.

جلالی روند دمای استان را کاهشی دانست و خاطرنشان کرد: طی پنج روز آینده دمای شهر تهران به 5+ درجه خواهد رسید و شهرستان فیروزکوه با 1- درجه سردترین و شهرستان ورامین با 10 درجه بالای صفر گرم‌ترین نقطه استان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564328
ارسال نظر
نظرات