شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 08:51 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564392
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری؛

یکی از استثنایی‌ترین نماز‌جمعه‌های انقلاب در این هفته رقم می خورد

یکی از استثنایی‌ترین نماز‌جمعه‌های انقلاب در این هفته رقم می خورد
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: نماز جمعه فردا در تهران به اقامت مقام معظم رهبری است که قطعا این نماز جمعه یکی از استثنایی‌ترین نماز‌جمعه‌های انقلاب بوده و رهبر معظم انقلاب رهنمون و نکات بسیاری را بیان می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین‌نیوز؛ حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ضمن اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور افراد ناسالم در انتخابات نه تنها به آن لطمه می زند بلکه در آینده به نظام و سلامت نظام جمهوری اسلامی ایران نیز لطمه وارد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه خروجی انتخابات افرادی است که قرار است مجلس را اداره کنند و مجلس هم می‌خواهد برای کشور برنامه‌ریزی کند، افزود: نمی‌توان از افراد ناسالم که با زدوبند و شیطنت به این جایگاه رسیدند انتظار تفکر الهی و خدامحور داشت.

نکونام اظهار داشت: اصحاب رسانه، مدیران، احاد مختلف جامعه و... در محافل و مجالس مختلف حتی در جلسات کاندیدا به عنوان یک انسان نقش‌آفرین توجهات را به ضرورت انتخابات و زیبایی آن سوق دهید.

امام جمعه شهرکرد ضمن اشاره به نماز جمعه فردا در تهران به اقامت مقام معظم رهبری ادامه داد: قطعا این نماز جمعه یکی از استثنایی‌ترین نماز‌جمعه‌های انقلاب بوده  و رهبر معظم انقلاب رهنمون و نکات بسیاری را بیان می کنند.

وی با تاکید بر استمرار جلسات و محافل گرامیداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، شهدای همراهشان و شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، توضیح داد: این قبیل جلسات و محافل در این برهه حساس از کشور و تاریخ انقلاب منجر می‌شود یاد شهدا همیشه زنده بماند، حقیقت همیشه باید زنده باشد.

نکونام در پایان ضمن تاکید بر اینکه این قبیل جلسات و محافل همیشه کمک‌کننده خواهد بود و فتنه‌ها و نقشه‌های شوم استکبار را خنثی می‌کند، خاطرنشان کرد: دهه فجر آتی بسیار مهم است و بایستی با جدیت و درایت ممتازترین و متمایزترین دهه فجر رقم بخورد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564392
ارسال نظر
نظرات