شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564451
شهردار گنبد خبر داد؛

دیوارکشی زمین خالی در بافت شهری گنبد

دیوارکشی زمین خالی در بافت شهری گنبد
شهردار گنبد کاووس : دور زمین‌های خالی و رها شده در بافت شهری ، دیوار کشیده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما،  مهندس منصور طعنه گنبدی  از انجام عملیات دیوار کشی و اعمال ماده 110 قانون شهرداریها در برخی از نقاط شهر خبر داد و افزود: بر اساس این ماده، شهرداری زمین های بایری که در محدوده شهر قرار گرفته و باعث آلودگی و نازیبایی شهر شده اند، پس از صدور اخطار و ابلاغ قانونی به مالک دیوارکشی کند.

وی تصریح کرد: ماده 110 قانون شهرداری ها در راستای حفظ و صیانت از منظره و نمای شهری و جلوگیری از زشت و مخدوش شدن چهره شهر با ساختمان های مخروبه و متروکه ای اجرایی می‌شود.

شهردار گنبد کاووس خاطرنشان کرد: از جمله اهداف اجرای این طرح زیباسازی و یکسان سازی سیمای بصری شهر است.

طعنه گنبدی بیان کرد: بر اساس این ماده قانونی، اطراف اراضی و املاک رها شده که مالکان آنان با شهرداری همکاری نمی‌کنند دیوارکشی و پوشیده می‌شود.

وی در توضیح روند ارائه اخطار به مالکین مشمول این طرح عنوان کرد: در صورت عدم مراجعه مالک پس از صدور اخطار و ابلاغ قانونی، اقدامات لازم برای دیوارکشی ملک انجام می شود.

وی یادآور شد: این شهرداری تاکنون توانسته با شناسائی برخی از زمین‌های بایر و ساختمان‌های متروکه که در مجاورت ساختمان‌های مسکونی قرار دارند، نسبت به اعمال ماده 110 قانون شهرداریها و دیوار کشی و محصور کردن آنها اقدام کند.

انتهای پیام/

 

  • دیوار کشی
  • دیوار کشی
https://www.dana.ir/1564451
ارسال نظر
نظرات