شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564457
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر؛

مجموع خسارات سیل در ایرانشهر بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان/ بیش از ۳۰۰ کیسه آرد میان سیل زدگان توزیع شد

مجموع خسارات سیل در ایرانشهر بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان/ بیش از ۳۰۰ کیسه آرد میان سیل زدگان توزیع شد
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر با اشاره به مجموع خسارات وارد شده به وسیله سیل در طی چند روز اخیر که به میزان 56میلیارد تومان بوده است، گفت: تعداد 350کیسه آرد بین خانوارهای آسیب دیده توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوذر کوثری در گفت وگو با عصرهامون، افزود: با توجه به هشدارهایی که پیش از آغاز بارندگی اعلام شده بود تمامی تدابیر لازم برای کاهش تلفات بارندگی صورت گرفته بود که خوشبختانه در زمان بارش ها، خدمات عمومی در این شهرستان از قبیل سوخت رسانی، برق رسانی و امدادرسانی در زمینه های مختلف بدون وقفه به شهروندان شهرستان ایرانشهر ارائه شد.


  وی ادامه داد: ماحصل این بارندگی ها تنها طی48 ساعت بارش 128 میلی متری را در بخش بزمان ایرانشهر ثبت کرد.


  فرماندار ایرانشهر با اشاره به این که در سیل اخیر در این منطقه تلفات جانی نداشتیم، تصریح کرد: طبق برآورد اولیه این بارندگی ها به اراضی باغی و زراعی، تاسیسات کشاورزی این شهرستان به میزان 3 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.


  رئیس ستاد مدیریت بحران ایرانشهر اضافه کرد: بیش ترین حجم خسارت وارد شده به زیرساخت های مسکن می باشد که برآورد خسارت به میزان 27میلیارد تومان است.


  به گفته وی؛ در بارندگی های چند روز گذشته، خسارت بخش راه به میزان 7میلیارد تومان، آب و روستایی 500میلیون تومان، برق 3میلیارد تومان، ارتباطات مخابراتی حدود 500میلیون تومان و در سایر حوزه ها خسارت متحمل به مبلغ 15میلیارد تومان بوده است.


  کوثری با اشاره به این که مجموع خسارت متحمل به شهرستان ایرانشهر طی بارندگی های اخیر 56میلیارد تومان بوده است، خاطر نشان کرد: بخشی از میزان این خسارت ها به سازمان مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان جهت جبران ارسال شده است.


وی گفت: امداد رسانی و توزیع اقلام ضروری به مناطق آسیب دیده همچنان ادامه دارد و به تعداد350کیسه آرد به منطقه دیم، دلگان ارسال شده است.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564457
ارسال نظر
نظرات