شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564492
فرماندار نهاوند:

سد معبر تعرض به حقوق شهروندی است

سد معبر تعرض به حقوق شهروندی است
مراد ناصری با بیان اینکه سد معبر از جمله پدیده‌های در تعارض با حقوق شهروندی است، گفت: مسئولان مربوطه برای رفع این معضل باید تلاش کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ فرماندار نهاوند امروز در کارگروه بررسی معضل سد معبر در شهرستان نهاوند با حضور مسئولان شهرداری و نیروی انتظامی، اظهار کرد: برای رعایت حقوق شهروندی همه مسئولان مربوطه باید تلاش کرده و از تعرض به این حق جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه پدیده سد معبر از جمله معضلات در تعارض با حقوق شهروندی است، گفت: شهروندان نهاوندی در گزارش‌های مختلفی به این موضوع اعتراض کرده‌اند؛ برای حل این مشکل و رضایت مردم، تمام دستگاه‌های متولی باید وظایف خود را به‌ خوبی انجام دهند.

ناصری با اشاره به دیگر معضل شهری نهاوند، بیان کرد: وجود تعداد زیاد میوه‌فروشان سیار با فعالیت در مکان‌های شلوغ و دارای بار ترافیکی، یکی دیگر از انواع سد معبر است.

وی افزود: این میوه‌فروشان باعث افزایش بار ترافیکی در شهر می‌شوند که این امر نارضایتی شهروندان را به دنبال دارد.

فرماندار نهاوند تصریح کرد: مجموعه‌های متولی با همفکری باید برای حل این مشکل و یا ایجاد مکانی برای آن‌ها تدبیری بیاندیشند که رضایت شهروندان فراهم و مشکل تردد رفع شود.

وی سد معبر توسط مغازه‌داران را از دیگر گلایه‌مندی شهروندان برشمرد و ادامه داد: این معضل نیز موجب ایجاد مشکل تردد برای همشهریان در پیاده‌روها شده و در واقع تعرض به ‌حق مردم است؛ دستگاه‌های مربوطه و شهرداری باید برخورد لازم و ضروری را در این خصوص داشته باشند.

ناصری خاطرنشان کرد: پدیده سد معبر باعث نازیبا شدن منظره شهری و ایجاد مشکلات زیادی برای شهروندان می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: مدیریت شهری باید با هرگونه سد معبر، تعرض به‌ حق شهروندی و ایجاد ترافیک و مزاحمت برای شهروندان برخورد قانونی داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564492
ارسال نظر
نظرات