شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564495
مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد خبر داد؛

استقرار موکب‌الرضا با ظرفیت پخت ۳۰ هزار غذای گرم در روز در سیستان و بلوچستان

استقرار موکب‌الرضا با ظرفیت پخت ۳۰ هزار غذای گرم در روز در سیستان و بلوچستان
مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد ازاستقرار موکب‌الرضا یزد با ظرفیت پخت 30 هزار غذای گرم در روز در مناطق درگیر سیل سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سرهنگ مجید صادقی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: موکب‌الرضا که هرساله در ایام اربعین در کربلا مستقر می‌شود و در جریان سیل خوزستان نیز به اهالی آن استان خدمات‌دهی می‌کرد؛ امروز نیز به سمت سیستان و بلوچستان جهت خدمات‌رسانی به مردمی که درگیر سیل هستند حرکت خواهد کرد.

وی افزود: این موکب با کمک بسیج اصناف و بازاریان و خیرین ایجاد شده است  و 60 نفر نیروی انسانی در آن خدمات‌دهی می‌کنند، که ظرفیت تهیه 30 هزار غذای گرم در روز را دارد و در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقر خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت: بخشی از اقلام موردنیاز این موکب را خیرین تهیه کرده‌اند بخشی را نیز ما با کمک‌های مردمی جمع‌آوری کرده‌ایم و با توجه به اینکه چند روزی که مردم درگیر سیل بوده‌اند غذای گرم استفاده نکرده‌اند و غذاهای آن‌ها بیشر کنسروی‌جات بود که از طریف هلی‌کوپتر به آن‌ها رسانده شده است، این موکب جهت تهیه غذای گرم فردا در مناطق سیل‌زده مستقر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1564495
ارسال نظر
نظرات