شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564500
در پی حضور سفیر انگلیس در تجمعات هنجارشکنانه اخیر؛

تجمع اعتراضی دانشجویان و مردم مشهد مقابل دفتر وزارت امور خارجه برگزار شد+ فیلم

تجمع اعتراضی دانشجویان و مردم مشهد مقابل دفتر وزارت امور خارجه برگزار شد+ فیلم
تجمع اعتراضی دانشجویی و مردمی مشهد به دلیل حضور سفیر انگلیس در تجمعات هنجارشکنانه اخیر فردا ظهر مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ تجمع اعتراضی دانشجویی و مردمی مشهد به دلیل حضور سفیر انگلیس در تجمعات هنجارشکنانه اخیر، فردا پنجشنبه، ۲۶ دی ماه بعد از نماز ظهر و عصر در مقابل دفتر وزارت امور خارجه واقع در خیابان ابن سینا، مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه برگزار می‌شود.

دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامینی از جمله «سفارت خباثت تعطیل باید گردد»، «سلبریتی مرتبط با سفارت انگلیس را به ملت معرفی کنید»، «انگلیس آشوبگر پیوندتان مبارک»، «سفارت انگلیس یا اتاق فکر فتنه»، «لانه روباه پیر تعطیل باید کردد»، «سفیر اغتشاشگر اخراج باید گردد»، «ما از دیار شام و کوفه نیستیم، تا آخرش پشت نظام می ایستیم»، «انگلیس قاتله، سفیرشم خائنه» در این تجمع حضور پیدا کردند.
در پایان این تجمع بیانیه‌ای مبنی بر محکومیت اقدام انگلیس و دامن زدن این روباه پیر به اغتشاش‌های اخیر قرائت شد. در این بیانیه آمده است: از فرمانده سپاه و فرمانده هوا فضای سپاه به دلیل صداقت در قبول اشتباه خود در سانحه هواپیمای اوکراین تشکر می‌کنیم.
در زمانی که کشور در حالت بحرانی به دلیل تحدید آمریکا مبنی بر زدن 52 نقطه حیاتی کشور قرار گرفته بود باید قصور انسانی افسر پدافند به صورت عادلانه در کنار عدم دستور پرواز ممنوع قضاوت شود و نباید فراموش شود انگشتی که به اشتباه دستور شلیک به هواپیما را داده است، سال‌ها برای حفظ امنیت کشور تلاش کرده است.
دستگیری سفیر انگلیس در اغتشاش‌های اخیر نقش این روباه پیر را در ایجاد نا امنی و به آشوب کشیدن این کشور به‌وضوح نمایان ساخت.
ما دانشجویان بیدار ضمن همدردی با خانواده‌های داغدار سانحه هوایی و ضمن درخواست برخورد با خاطیان امر، اجازه سوءاستفاده از این حادثه را به عناصر ضد انقلاب نمی‌دهیم.
 
 
 
 
 
فریاد "سفیر انگلیس اخراج باید گردد" دانشجویان مشهد در اعتراض به دخالت‌های انگلیس در امور داخلی کشور

 
انتهای پیام/
س
https://www.dana.ir/1564500
ارسال نظر
نظرات