شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:57 منتشر شده در مورخ: 1398/10/28 شناسه خبر: 1564816
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان خبر داد؛

بقاع شاخص هرمزگان، محل جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان

بقاع شاخص هرمزگان، محل جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان
مهدیان از راه‌اندازی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح بقاع متبرکه شاخص استان برای کمک به سیل‌زدگان استان‌های سیستان و شهرستانهای جاسک و بشاگرد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ حجت‌الاسلام حسین مهدیان، مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با اشاره به وقوع سیل در استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان گفت: یکی از وظایف دینی مجموعه اوقاف در شرایط بروز بلایای طبیعی کمک به درماندگان و تهیه نیاز‌های اولیه است، که در این راستا از سوی سازمان اوقاف تمامی ادارات کل اوقاف استان‌های سراسر کشور برای کمک به سیل‌زدگان استان‌های سیستان و هرمزگان بسیج شدند.

وی از راه‌اندازی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد و افزود: شهروندان می‌توانند هدایای نقدی و غیرنقدی خود را برای کمک به سیل‌زدگان در اختیار مسئولان مربوطه در بقاع متبرکه قرار دهند.

مهدیان خواستار کمک خیران و واقفان خیراندیش به سیل‌زدگان شد و افزود: اوقاف هرمزگان آماده  همکاری برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان تاکیدکرد: اقلام گرمایشی، لباس، پتو، چادر، بخاری، غذای گرم و کنسرویجات از موارد مورد نیاز سیل زدگان است که امیدواریم با همت مردم همیشه در صحنه این اقلام جمع آوری و به دست مردم شرق هرمزگان و سیستان و بلوچستان برسد.

وی خاطرنشان کرد: مردم می توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه‌های جمع آوری در بقاع شاخص استان تحویل دهند تا این کمک‌ها به دست مردم سیل زده رسانده شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564816
ارسال نظر
نظرات