شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:12 منتشر شده در مورخ: 1398/10/28 شناسه خبر: 1564839
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد؛

سیل به ۵۲ کلاس درس جاسک آسیب جدی وارد کرد

سیل به ۵۲ کلاس درس جاسک آسیب جدی وارد کرد
دادی زاده از ارسال اولین محموله کمک های دانش آموزی استان هرمزگان به دانش آموزان سیل زده شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ موسی دادی زاده سرخائی، مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با اعلام اینکه سیل به برخی مدارس شهرستان آسیب های زیادی وارد کرده است، اظهار کرد: با ورود آب و گل به منازل مردم در شهرستان جاسک، کتب و لوازم التحریر قریب به دوهزار دانش آموزان از بین رفته است.

وی افزود: در همین راستا طرح پویش مهربانی در مدارس استان هرمزگان به راه افتاده است تا دانش آموزان با تمرین مشق نوع دوستی و گذشت، به همکلاسی های خود در مناطق سیل زده کمک کنند.

دادی زاده ادامه داد: اولین محموله کمک های دانش آموزان استان هرمزگان به دانش آموزان سیل زده جاسک ارسال شد و کمک های خیرین نیز در روزهای آتی به مناطق سیل زده ارسال می شود.

مدیرکل اموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره به لوازم و وسایل ارسالی به دانش آموزان سیل زده، اضافه کرد: اولین محموله کمک های دانش آموزان شامل لوازم التحریر، مانتو شلوارومقنعه، کیف بالوازم مدرسه، موادغذایی، کنسرویجات، موادشوینده وبهداشتی، پتو، آب معدنی، البسه گرم وسایرلوازم بوده است.

دادی زاده یادآورشد: درسیل جاسک 15 کلاس درس تخریب و52 کلاس نیز آسیب جدی وارد شده است و سقف برخی مدارس نیاز به بازسازی دارند و برخی مدارس نیز نیازمند مقاوم سازی و رنگ آمیزی دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564839
ارسال نظر
نظرات