شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1398/10/28 شناسه خبر: 1564849
معاون دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

وضعیت سرویس‌های بهداشتی بین راهی اصلاح شود

وضعیت سرویس‌های بهداشتی بین راهی اصلاح شود
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: برای ورود گردشگران به استان در نوروز سال آینده، وضعیت سرویس‌های بهداشتی بین راهی اصلاح شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا صائینی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: نظارت بر سرویس های بهداشتی بین راهی بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.

وی با بیان اینکه وضعیت سرویس های بهداشتی بین راهی مطلوب نیست، خاطرنشان کرد: ضروری است نظارت های لازم در این زمینه انجام شود.

این مسئول ادامه داد: برای نگهداری سرویس های بهداشتی در داخل شهر، شهرداری وظیفه دارد و نظارت های لازم نیز از سوی این نهاد انجام می شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان وضعیت سرویس های بهداشتی داخل و بین راهی قابل بررسی بوده و  سازمان های متولی می توانند وضعیت حاضر را بهبود بخشند.

صائینی با اشاره به بررسی های انجام شده و نبود وضعیت مطلوب در این زمینه، گفت: پیش از ایام نوروز باید وضعیت موجود اصلاح شود.

وی از تشدید نظارت های بهداشتی در آستانه نوروز برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران خبرداد و گفت: تمام اماکن و مراکز از نظر بهداشتی بررسی می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564849
ارسال نظر
نظرات