شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 17:07 منتشر شده در مورخ: 1398/10/28 شناسه خبر: 1564901
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس خبر داد؛

اعزام 5 کامیون کمک های مردم گنبد به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

اعزام 5 کامیون کمک های مردم گنبد به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: پنج کامیون کمک های مردمی شامل اقلام اولیه و مورد نیاز سیل زدگان به استان سیستان و بلوچستان اعزام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، رمضانعلی قاسم پور امروز در حاشیه اعزام  کمک های مردمی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با توجه به کمک مردم استان های مختلف در زمان وقوع سیل در گلستان، مردم عزیز و خیرین شهرستان در پاسخگویی به این اقدام نیکوکاری اقلام مورد نیاز سیل زدگان را تهیه و برای اعزام به این مناطق جمع آوری کردند.

وی با اشاره به اقدامات خیرخواهانه محمد شهرکی نیکوکار گنبدی، افزود: این خیر همانند گذشته در تهیه اقلام اساسی و مورد نیاز مردم سیل زده سیستان و بلوچستان پیشقدم بوده و کمک های خوبی را به این مناطق انجام داده است.

فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس ادامه داد: امروز پنج کامیون اقلام موردنیاز سیل زدگان شامل سه هزار باکس آب معدنی، 10 تن برنج ، هزار بسته رب گوجه فرنگی، هزار بسته پوشک بچه و دستمال کاغذی، مقدار کثیری انواع کنسرو و هزار تخته پتو برای کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان اعزام کردند.

وی خاطرنشان کرد: این اقلام توسط پایگاه های بسیج، کمک های مردمی و خیرین به ویژه حاج محمد شهرکی جمع آوری و اعزام شده است.

حاج محمد شهرکی نیکوکار گنبدی نیز اظهار کرد: از فرمانده سپاه نینوا گلستان سردار معروفی و فرمانده سپاه شهرستان گنبد سرهنگ قاسم پور به سبب تعامل و همکاری و تهیه ماشین آلات برای ارسال این کمک ها قدردانی می کنم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564901
ارسال نظر
نظرات