شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1398/10/28 شناسه خبر: 1564945
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

این شیوه رسیدگی و توزیع کمک‌هزینه معیشتی، وهن مردم است

این شیوه رسیدگی و توزیع کمک‌هزینه معیشتی، وهن مردم است
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از نحوه رسیدگی و توزیع کمک‌هزینه معیشتی به مردم توسط دولت، اظهار داشت: این شیوه رسیدگی و توزیع کمک‌هزینه معیشتی توسط دولت، وهن مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با انتقاد از نحوه رسیدگی و توزیع کمک‌هزینه معیشتی به مردم، گفت: بنابر آنچه مسئولین دولت بیان کرده‌اند، 31 هزار میلیارد تومان منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین است اما من معتقدم که درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین بیشتر از ۷۱ هزار میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور و دیگر مسئولین دولت بارها بیان کرده‌اند که همه این منابع را به 60 میلیون نفر از مردم پرداخت می‌کنند، اما آنچه من و همکارانم در جامعه بررسی کرده‌ایم برایمان روشن است که جمعیت قابل توجهی از 60 میلیون نفر کمک هزینه معیشتی دریافت نکرده‌اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: عمده مراجعین به بنده و همکارانم که کمک هزینه معیشتی به آن‌ها پرداخت نشده است از افراد ضعیف و کم درآمد جامعه هستند.

حاجی‌دلیگانی با اشاره به اینکه سامانه اعلامی از طرف وزارت صمت نیز فرایند موفقی نداشته است، عنوان کرد: پاسخ‌هایی که این سامانه به مردم ارائه می‌کند در بسیاری از موارد نادرست و موجت وهن و تعجب مردم شده است.

وی با بیان اینکه این وضعیت در شأن مردم نیست، اضافه کرد: در مواردی نیز مردم را تهدید به قطع یارانه نقدی ناشی از اجرای هدفمندی می‌کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: نحوه و روش فعلی رسیدگی به موضوع کمک‌هزینه معیشتی به مردم باید تغییر کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1564945
ارسال نظر
نظرات