شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 17:00 منتشر شده در مورخ: 1398/10/28 شناسه خبر: 1564983
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:

بیانیه گام دوم انقلاب معیار فعالیت مجلس یازدهم باشد

بیانیه گام دوم انقلاب معیار فعالیت مجلس یازدهم باشد
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب معیار و ملاک فعالیت مجلس یازدهم باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آذرباخیش ، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی صبح امروز در مراسم بزرگداشت دهمین سالگرد شهادت دادستان فقید خوی، شهید حاجی قلیزاده با تسلیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش شهدا را آفریننده نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا نشان از استحکام نظام اسلامی و انقلاب می باشد.

گروسی شهادت سردار سلیمانی را یک رسوایی و ناتوانی دیگر استکبار جهانی در مقابل  نظام اسلامی دانست و گفت: آمریکای متخاصم با ترور بزدلانه شهدایی همچون سلیمانی به زعم خود در صدد کمرنگ کردن ارزشهای این نظام و انقلاب می باشند که سخت در اشتباه بوده و در آتش خشم مسلمانان و آزادگان جهان فرو خواهد رفت و باردیگر ماهیت خود مبنی بر تروریست بودن را نشان داد.

وی تصریح کرد: امروز با شهادت سلیمانی میلیون‌ها سلیمانی دیگر با تکیه بر مکتب الهی در سراسر جهان اسلام ظهور کرد و با حضور دهها میلیونی در تشییع  پیکر این شهدای قرانقدر انقلاب نشان دادند که در مقابل هرگونه ظلم وستم  و زورگویی کشورهای بیگانه مخصوصا آمریکای جنایتکا و رژیم کودک کش صهیونیستی خواهند ایستاد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به مبارزه گسترده و همه جانبه مدیران و مسئولان کشوری در زمینه فساد گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی داشتن روحییه جهادی و خدمت صادقانه به مردم است که دشمنان ما تمرکز و برنامه ریزی ویژه ای برای آن دارند که از جمله میتوان به رواج نا امیدی در جامعه برجسته سازی نقاط ضعف و کم کاری مدیران و وارونه جلوه دادن خدمات صادقانه مسئولان دانست.

این مقام مسوول ضرورت مبارزه در زمینه فساد را اولیت همه کارها دانست و با اشاره به تغییرات گسترده سیستم قضایی کشور این نوید را داد با تمهیدات مقام معظم رهبری و اجرای صحیح قانون شاهد هرچه کمتر فساد در زمینه های مختلف خواهیم بود.

گروسی با اشاره به شهادت دادستان فقید شهرستان خوی اظهار داشت: قاطعیت در اجرای عدالت و قانون علت اصلی شهادت این مجاهد راه عدالت بود.

وی در پایان به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شوراسی اسلامی اشاره کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای بیشک بزرگترین ضربه به دشمنان این نظام خواهد بود وقطعا انتخاب اصلح زمینه‌ساز سازندگی و پویایی ایران اسلامی خواهد بود.

گروسی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: اجرای گام دوم انقلاب اجرای عدالت و سازندگی و مبارزه با فساد را بدنبال خواهد داشت مجلس یازدهم باید معیار و ملاک اصلی  قانون گذاران مجلس یازدهم باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1564983
ارسال نظر
نظرات