شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:59 منتشر شده در مورخ: 1398/10/28 شناسه خبر: 1565007
واکنش کاپیتان تیم ملی به محرومیت 4 ساله از میادین ورزشی:

اگر مستنداتم را می‌پذیرفتند، فدراسیون جهانی زیر سوال می‌رفت

اگر مستنداتم را می‌پذیرفتند، فدراسیون جهانی زیر سوال می‌رفت
مهدی سهرابی بابیان اینکه با غرض‌ورزی برایم رای صادر کردند، گفت: اگر مستنداتم را می‌پذیرفتند، فدراسیون جهانی زیر سوال می‌رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به روند پیگیری پرونده محرومیت وی از هرگونه فعالیت ورزشی اظهار کرد: متأسفانه اکنون رأیی صادرشده که کاملاً با غرض ورزی است.

وی بابیان اینکه قاضی اصلاً به مستندات من توجهی نکرده و در رأی اشاره‌ای به مستندات من نشده است، ابراز کرد: قاضی بدون هیچ مدرکی و به‌دروغ به دنبال محکوم و محروم کردن من است.

کاپیتان تیم ملی دوچرخه‌سواری با اشاره به رأی صادره، عنوان کرد: در رأی صادره کاملاً ذکرشده است که این رأی قابل‌اعتراض و اصلاح است.

وی بابیان اینکه من تا آخر از حق خود دفاع خواهم کرد، تصریح کرد: من به دادگاه بین‌المللی Cas شکایت خواهم کرد و مستندات خود را در آنجا نیز ارائه می‌دهم.

سهرابی بابیان اینکه این‌ها بسیار ظالمانه و بسیار ناجوانمردانه اهداف خود را خود را دنبال می‌کنند، ادامه داد: هر آنچه به نفع آن‌ها باشد به‌صورت قانونی و غیرقانونی دنبال می‌کنند و فقط به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند.

وی بابیان اینکه من می‌گویم اگر من تخلف کرده‌ام شما باید ثابت کنید، خاطرنشان کرد: آن‌ها می‌گویند که تو ثابت کن که تخلف نکرده‌ای.

کاپیتان تیم ملی دوچرخه‌سواری با یادآوری تخلف‌های فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری در صدوری رأی تعلیق وی، ابراز کرد: من را در لیست محرومین قرار داده‌اند و می‌گویند 4 سال از ورزش محروم هستی و این در حالی است که اصلاً حکم قطعی علیه من صادر نشده و حق اعتراض در حکم صادره قیدشده است.

وی بابیان اینکه من هیچ‌گونه تخلفی انجام نداده‌ام، افزود: مأموران فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری قوانین فدراسیون را زیر پا گذاشتند و من همه آن‌ها را مستند کرده‌ام.

سهرابی بابیان اینکه طبق قانون باید حریم شخصی ورزشکار رعایت شود و از تک‌تک افراد جداگانه نمونه‌برداری انجام شود، افزود: از 10 ورزشکار در اتاق مکانیکی نمونه‌برداری انجام گرفت.

وی بابیان اینکه اگر این قوانین رعایت نشود تمامی نمونه‌ها مخدوش اعلام می‌شود، تصریح کرد: تمامی موردی که در آن‌ها نقض قوانین انجام‌شده است را برای آنها ارسال کرده‌ام.

کاپیتان تیم ملی دوچرخه‌سواری، بیان کرد: اگر قاضی مستندات من را موردتوجه قرار می‌داد تمام‌کارهای فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری زیر سؤال می‌رفت و به اهدافشان نمی‌رسیدند.

وی با اشاره به اینکه هر حکمی که علیه من صادر می‌شود باید من پای آن حکم را امضا کنم و تائید کنم، تصریح کرد: بعد از تائید من آن‌ها می‌توانند نام من را در سایت جزو محرومین اعلام کنند.

سهرابی بیان کرد: این‌ها قوانینی که خودشان وضع کرده‌اند زیر پا می‌گذارند و ادعا هم دارند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565007
ارسال نظر
نظرات