شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 08:28 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565105
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

درمان مشکلات کشور با حضور مدیرانی همچون شهید سلیمانی میسر است

درمان مشکلات کشور با حضور مدیرانی همچون شهید سلیمانی میسر است
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: درمان عبور از مشکلات امروز کشور بر می گردد به اینکه امثال سپهبد شهید سلیمانی را در مدیریت هایمان نداریم و چنانچه در مدیریت های کشور افرادی مانند آنان را داشته باشیم بسیاری از مسائلی که امروز با آنها دست به گریبان هستیم حل خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه گفت: برجسته ترین نکته در سخنان رهبر فرزانه انقلاب مسئله شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

وی با بیان اینکه شهادت سپهبد شهید سلیمانی از آیات الهی بود که به ملت ایران هدیه داده شد، ابراز کرد: این مسئله موضوع بسیار مهمی است؛ به این معنی که در این مقطع از تاریخ انقلاب اسلامی نیاز به یک حرکت جدید وجود داشت و خداوند متعال این ذخیره الهی را که سالیان طولانی نزد خود تربیت کرده بود در این مقطع برای اهداف عالیه اسلام و انقلاب به ملت ایران هدیه کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این مسئله تا سالیان طولانی می تواند انقلاب را بیمه کند، عنوان کرد: نکته دیگری که در بیانات مقام معظم رهبری بیان شد این بود که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی به دلیل شخصشان نیست که ما امروز سوگواریم؛ بلکه آنان به عنوان مکتب و الگوی ما هستند.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: درمان عبور از مشکلات امروز کشور بر می گردد به اینکه امثال سپهبد شهید سلیمانی را در مدیریت هایمان نداریم و چنانچه در مدیریت های کشور افرادی مانند آنان را داشته باشیم بسیاری از مسائلی که امروز با آنها دست به گریبان هستیم حل خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565105
ارسال نظر
نظرات