شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565137
در اقدامی به موقع؛

لنج باری با پنج ملوان از غرق شدن نجات یافتند

لنج باری با پنج ملوان از غرق شدن نجات یافتند
معاون پایانه های نفتی خارگ گفت: در اولین ساعات اعلام اداره بندر مبنی بر امداد رسانه به یک شناور دریایی نیروها به محل اعزام شدند که به علت از کار افتادگی موتور شناور متخصصین فورا عملیات آغاز و شناور و پنج ملوان از غرق شدن نجات پیدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ شامگاه دیروز  در حالی که شرایط جوی استان بوشهر طوفانی و بارانی اعلام شده بود یکی از شناورهای دریایی در مسیر دیلم به خارگ دچار مشکلات فنی می شود که توسط امدادگران دریایی از غرق شدن احتمالی جلوگیری می شود.

عباس غریبی معاون پایانه های نفتی خارگ با اشاره به امداد رسانی به شناور دریای، گفت: در اولین ساعات اعلام اداره بندر مبنی بر امداد رسانه به یک شناور دریایی نیروها به محل اعزام شدند که به علت از کار افتادگی موتور شناور متخصصین فورا عملیات را انجام دادند.

معاون پایانه نفتی خارگ اظهار کرد: شناور امداد رسان هفت تیر به محل ماموریت در شش مایلی اعزام شد که پس از سه ساعت تلاش مستمر علی رغم مواج بودن دریا و ارتفاع چهار متری سطح دریا با سرعت ۳۵ وزش باد، عملیات با موفقیت انجام شد.

غریبی افزود: شناوری که در خواست امداد رسانی داشته است با هویت علی اصغر با پنج ملوان از دبی به سمت دیلم در حال حرکت بوده است که عصر روز گذشته در فاصله شش مایلی جزیره خارگ موتور لنج متوقف و دچار آبگرفتگی و در معرض غرق شدن قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که ناخدا لنج باری از امداد رسانی پرسنل عملیاتی پایانه نفتی جزیره خارگ تقدردانی کردند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565137
ارسال نظر
نظرات