شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:10 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565143
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی:

نجات ۶۶ نفر گرفتار در برف در آذربایجان غربی

نجات ۶۶ نفر گرفتار در برف در آذربایجان غربی
معاون امداد و نجات هلال ‌احمر آذربایجان‌ غربی گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان طی ۲۴ ساعت گذشته در جاده ‌های مواصلاتی استان به ۶۶ مسافر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کرده و آنان را نجات دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا مسافر در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به امدادرسانی های امدادگران هلال احمر استان در جاده های مواصلاتی، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۹ نیروی امدادی در قالب ۶ تیم و ۵ دستگاه خودرو امدادی و کمک‌ دار به ‌کارگیری شدند تا به حادثه ‌دیدگان ناشی از برف و کولاک امدادرسانی کنند.

وی، با بیان اینکه حادثه دیدگان عمدتا در ۶ شهر استان امدادرسانی شدند، افزود: سرنشینان این خودروها در جاده‌ های مواصلاتی شهرستان‌ های ارومیه، سردشت، مهاباد، اشنویه، تکاب، چالدران و سایر محورهای مواصلاتی امدادرسانی شدند و ۴ نفر از آنان نیز از خدمات اسکان اضطراری بهره‌ مند شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، با اشاره به تعداد خودروهای گرفتار در برف که توسط امدادگران نجات یافتند، گفت: در مجموع به ۲۲ خودرو  حادثه‌دیده طی این مدت در جاده ‌های مواصلاتی این استان امدادرسانی شد.

وی، تاکید کرد: با توجه به ادامه بارش ها در استان، امدادرسانی تیم ‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان ‌غربی همچنان ادامه دارد و کمک به بستن زنجیرچرخ و بازگردان خودروهای منحرف شده به مسیر اصلی از جمله خدماتی است که نیروهای هلال ‌احمر به مسافران ارائه می‌ کنند.

مسافر، تاکید کرد: با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی‌ ها مسافران برای تردد باید زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی، سوخت کافی و لباس گرم به‌ همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565143
ارسال نظر
نظرات