شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565164
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال‏:

هرگز زیربار تصمیم AFC نمی‌رویم/ ایران نماد امنیت در منطقه است

هرگز زیربار تصمیم AFC نمی‌رویم/ ایران نماد امنیت در منطقه است
فریدون اصفهانیان‏ با اشاره به تصمیم عجیب کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد میزبانی تیمهای ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به هیچ عنوان زیربار تصمیم ‏AFC‏ نمی‌رویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون اصفهانیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به تصمیم عجیب AFC در خصوص میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: رئیس فدراسیون فوتبال کشور به‌عنوان نایب رئیس AFC اعتراض ایران را طی نامه‌ای اعلام کرده است.

وی با بیان اینکه دلیلی نمی‌بینیم که میزبانی را در کشور ثالث انجام دهیم، ابراز کرد: ما با تصمیم عجیبی از طرف AFC روبرو هستیم، کشور ما نماد امنیت در منطقه و آسیا است بنابراین چه دلیلی دارد که نتوانیم از رقبایمان میزبانی کنیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه ما باید بدانیم مبنای تصمیم AFC چه بوده است، خاطرنشان کرد: ما هیچ گاه این تصمیم را نمی‌پذیریم چرا که دلیل برای عدم میزبانی در ایران وجود ندارد، مگر تاکنون مشکلی در ایران وجود داشته که اینها بخواهند ما را از میزبانی محروم کنند.

وی با بیان اینکه حضور ده‌ها هزار تماشاگر ایرانی آبروی فوتبال آسیا است، عنوان کرد: این تصمیمات بوی سیاست بازی می‌دهند اما ما قاطعانه درمقابل آنها خواهیم ایستاد و اگر این تصمیم تغییر نکند بحث عدم شرکت در مسابقات مطرح است.

اصفهانیان با اشاره به اینکه ما کشور بزرگی هستیم، تصریح کرد: قابل قبول نیست که بی دلیل کشوری مانند ایران را از حق میزبانی محروم کنند، مگر ما قبول می‌کنیم که تیمهای بزرگ ما در یک کشور دیگر میزبان باشند.

وی در خصوص تکلیف سرمربی تیم ملی نیز گفت: هنوز جلسه هیئت رئیسه در این خصوص برگزار نشده اما به احتمال زیاد سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود اما اینکه چه کسی قرار است روی نیمکت تیم ملی بنشیند هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ما باید امکاناتی که برای یک مربی خارجی فراهم می‌کردیم را برای یک مربی ایرانی نیز فراهم کنیم، اظهار کرد: علی دایی و وحید هاشمیان نیز جزو گزینه ها هستند اما معلوم نیست چه کسی در نهایت سرمربی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565164
ارسال نظر
نظرات