شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:30 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565170
فرمانده سپاه امام(رضا) در مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در حرم مطهر رضوی:

خون شهید سلیمانی جوانان را پیرو خط مقاومت کرد

خون شهید سلیمانی جوانان را پیرو خط مقاومت کرد
سردار یعقوبعلی نظری در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای اقدام تروریستی آمریکا، در حرم مطهر رضوی گفت: خون شهدا و به صورت ویژه خون شهید حاج قاسم سلیمانی مسیر را روشن کردند و همچنین انرژی مضاعفی را در جامعه و علی الخصوص در اقشار جوان ارائه کردند تا خط مقاومت را دنبال کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در حاشیه بزرگداشت سردار سرافراز جهان اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای اقدام تروریستی آمریکا در حرم مطهر رضوی در گفتگو با صبح‌توس گفت: پس از شهادت سردار سلیمانی و باتوجه به خاصیت خط شهید و شهادت در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی، راه معین تر و مشخص تر می شود.

وی افزود: به برکت خون شهید، انرژی و نیرو به جامعه و جوانان برای طی مسیر به سمت اهداف تزریق می شود.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: به طور طبیعی خون شهدا و به صورت ویژه خون شهید حاج قاسم سلیمانی همین خاصیت را دارد که مسیر را روشن کردند و همچنین انرژی مضاعفی را در جامعه و علی الخصوص در اقشار جوان ارائه کردند تا خط مقاومت را دنبال کنند.

گفتنی است که این بزرگداشت عظیم از ساعت 9 صبح امروز با سخنرانی حجت الاسلام حاج صادقی، نماینده محترم ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مداحی مداحان اهل بیت(ع) در رواق کوثر در حال انجام است.

در این مراسم پرشکوه اقشار مختلف مردم به همراه مسئولان لشکری و کشوری حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565170
ارسال نظر
نظرات