شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:36 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565173
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه:

بیش از هزار نیروی شهرداری مشغول برفروبی در سطح ارومیه هستند

بیش از هزار نیروی شهرداری مشغول برفروبی در سطح ارومیه هستند
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: اولویت اصلی مدیریت شهری در برف روبی، معابر اصلی و شیب دار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، امیر سحابی، معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه، صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز بارش های برف از روز جمعه و اوج بارش ها از شب گذشته، اظهار داشت: مدیریت شهری با بسیج نیروها و ماشین آلات شهرداری به استقبال بارش ها رفت و توانست با حضور شبانه روزی در سطح شهر مشکلات ناشی از بارش ها را کنترل و عملیات پاکسازی معابر از برف را انجام دهد.

وی، با بیان اینکه عملیات برف روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر با تلاش بیش از یک هزار نیرو شهرداری ارومیه انجام شد، اضافه کرد: بیش از ۱۶۰ دستگاه از ماشین آلات شهرداری عملیات پاکسازی معابر از برف را از جمعه گذشته انجام دادند و با اوج بارش ها، این عملیات بیش تر درسطح شهر شدت گرفت.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه، با اشاره به ماشین آلات شهرداری ارومیه در امر برف روبی معابر، اظهار کرد:  در حال حاضر ۱۰ دستگاه نمک پاش و ۱۰ دستگاه کامیون تیغه دار همراه با سایر ماشین آلات مدیریت شهری عملیات برفی روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر را با تمام توان انجام می دهند.

وی، عنوان کرد: در حال حاضر عملیات نمک پاشی در معابر اصلی و شیب دار  انجام می گیرد و همچنین در معابر شیب دار مخازن نمک جهت استفاده تعبیه شده است اما تمام تلاش شهرداری بر این معطوف شده است  که از حداقل نمک در بازگشایی معابر با هدف آسیب نرساندن به محیط زیست استفاده کند.

سحابی، با بیان اینکه عملیات برفی روبی ۹۵۰ خیابان و بیش از ۲۳ هزار کوچه شهر ارومیه در ساعات اولیه بارش ها امکان پذیر نیست، اظهار کرد:  اولویت  اصلی مدیریت شهری در برف روبی معابر، معابر اصلی و شیب دار است.

وی، با بیان اینکه شهروندان یاری گر شهرداری ارومیه در این روزهای برفی باشند، عنوان کرد: جهت تسهیل در تردد های شهری و کاهش ترافیک در هسته مرکزی از  شهروندان در خواست می شود  که از تردد با خودرهای تک سرنشین در معابر اجتناب ورزند همچنین شهروندان برف روی  پشت بام ها را در معابر تا حد ممکن جهت جلوگیری از انباشت برف  نریزنند.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه، اذعان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکلات ناشی از بارش ها در نقاط مختلف شهر  با شماره‌ ۱۳۷ در ارتباط باشند  تا مشکلات مطروحه در اسرع وقت پی‌گیری شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565173
ارسال نظر
نظرات