شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565261
معاون فرماندار نهاوند:

اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر برای جوانان بیان شود

اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر برای جوانان بیان شود
مهدی جلالوند گفت: برای برگزاری مراسم دهه مبارک فجر باید از ظرفیت جوانان استفاده شود و اهداف انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ معاون سیاسی امنیتی فرماندار نهاوند در ستاد دهه فجر نهاوند اظهار کرد: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی باعث استقلال و عزتمندی مردم ایران اسلامی شد و پیشرفت‌های زیادی را برای کشور ایجاد کرد.

وی افزود: در عرصه‌های مختلف که بررسی می‌شود پیشرفت‌های فراوانی را در مقایسه با قبل از انقلاب مشاهده می‌کنیم که شگفت‌ انگیز است.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار نهاوند عنوان کرد: دستاوردهای پرشمار انقلاب اسلامی با اتکا به نیروهای مؤمن به‌دست‌آمده است که باید به‌ خوبی برای نسل جوان بیان شود.

وی بابیان اینکه در دهه فجر باید اهداف انقلاب اسلامی برای جوانان بیان شود، اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی برای به‌ویژه نسل جوان که زمان قبل از انقلاب را درک نکرده‌اند بیان شود.

جلالوند گفت: در دهه فجر امسال با توجه به ایام فاطمیه و ایام چهلمین روز شهادت سردار پرافتخار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی برنامه‌های خوبی تدارک دیده‌ شده است.

وی افزود: با توجه به ایام دهه فجر کمیته‌های مختلف کار خود را آغاز خواهند کرد و کمیته تبلیغات و فضاسازی باید توجه ویژه‌ای به ایام فاطمیه و شهادت سردار سلیمانی داشته باشد.

معاون فرماندار نهاوند اظهار داشت: محور همه برنامه‌های امسال باید ایجاد همدلی و وحدت باشد و به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ختم شود.

وی گفت: در برنامه‌های امسال باید جوانان نقش پررنگی داشته باشند و دستگاه‌های دولتی نیز نقش هماهنگ‌کننده برای اجرای بهتر برنامه‌ها را داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565261
ارسال نظر
نظرات