شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565266
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد؛

تیراندازی در اراک به دلیل اختلافات خانوادگی/ضارب در کمتر از 2 ساعت دستگیر شد

تیراندازی در اراک به دلیل اختلافات خانوادگی/ضارب در کمتر از 2 ساعت دستگیر شد
فرمانده انتظامی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری فردی که شب گذشته در یکی از محله های شهر اراک به سمت همسرش تیراندازی کرده و متواری شده بود خبر داد و گفت: ضارب در کمتر از 2 ساعت دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی، در جمع خبرنگاران، گفت: شب گذشته در یکی از محله های شهرستان اراک، گزارش تیراندازی به پلیس اعلام و در بررسی ها به عمل آمده از سوی مأموران مشخص می شود که مردی33 ساله به علت اختلافات مالی با همسرش، با یک قبضه اسلحه او را مجروح و مورد اصابت گلوله قرارداده و سپس از صحنه وقوع تیراندازی متواری شده است.

وی ادامه داد: با تحقیقات و بررسی‌های انجام‌شده پلیس، محل اختفای این فرد در کمتر از 2 ساعت در مراحل تخصصی انجام‌شده در یکی از روستاهای شهرستان خنداب شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: سرانجام پس از اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی با مقام قضائی و کنترل نامحسوس محل اختفای تیرانداز فراری ، در عملیات غافلگیرانه مأموران ، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

مفخمی شهرستانی گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کشف و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی های صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و اظهار داشت که در روز حادثه به علت برخی اختلافات با همسرش درگیر شده و با یک قبضه اسلحه‌ای که از قبل در اختیار داشته، او را مجروح و مورد اصابت گلوله قرارداده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان معرفی متهم به مرجع قضائی گفت: فرد مصدوم نیز بلافاصله بعد از این واقعه به بیمارستان انتقال شد که حال عمومی وی مطلوب گزارش شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565266
ارسال نظر
نظرات